KÖTÜ GİDEN EVLİLİĞİ KURTARMA YOLLARI

Kötü Giden Evliliği Kurtarma Yolları

Evliliğim Kötü Gidiyor Diyorsanız;

 İlişkilerde özellikle de evliliklerde ayrılık bazen kaçınılmaz son olarak karşımıza çıkmaktadır. Oysa evliliği bitirmeden önce ikili mücadeleler ile evlilikler kurtarılmaya çalışılsa daha doğru olacaktır. Eşler birbirlerine yaptıkları hataların kendilerini nasıl üzdüğünü anlayabilmek için empati kurmalı ve karşı tarafı daha iyi anlamaya çalışmalıdır.

 Hataların her ilişkide olması normaldir. Ancak hatalarında bir süre sonra anlaşılması ve karşılıklı gönül alma işleminde bulunmak kısacası anlayışlı olmak evliliklerin daha uzun sürmesini sağlayacaktır. Eşiniz ile iletişiminiz ne kadar sağlıklı olursa ilişkinizde de bazı sorunları rahatlıkla konuşarak halledebilirsiniz bu nedenle ilişkide iletişim son derece önemlidir.

 Kötü giden evliliklerin düzene girebilmesini sağlayacak bir durumda eşler arası küçük sürprizler bu sürprizler sizin eşinizi umursadığınızı gösterir ve bişeyleri düzene sokmakta son derece etkili olacaktır. İlişkilerde sevgi ve saygı çok önemlidir ne olursa olsun evliliklerinizde birbirinize karşı sevgi ve saygıyı her zaman koruyun. Sevgi ve saygı kadar evliliklerde bir önemli konuda cinsel yaşamdır.  Cinsel hayatınızda eşinizi mutlu edecek adımlar atın iyi giden bir cinsel hayatta evliliğinizi kurtarmakta önemli bir adım olacaktır.