TESETTÜRLÜ BAYANLARIN KURTARICISI KOLLUK VE BOYUNLUKLAR

Tesettürlü Kadınlar İçin Kolluk ve Boyunluk Modelleri

 Tesettürlü bayanların en büyük sıkıntısıdır kıyafet seçiminde kol ya da boyun kısmının açık olması. Ne yazık ki istenilen gibi uzun kollu ya da yakası kapalı kıyafetler bulmak çok zor. Ya da bulduğumuz kıyafetlerin zevkimize uygun olup hoşumuza gitmesi. Ancak yarım kollu kıyafetleri ya da boyun kısmı açık olan elbise veya bluzları kullanabilmek için kolluk ve boyunluklar bulmak mevcut şimdi. İlk zamanlarda sadece kolay kullanım amaçlı sade modellerle üretilmişti boyunluk ve kolluklar.

 Ancak görülen rağbet karşısında üretici firmalar model seçeneğini artırarak çok fazla seçenekte işlemeli, dantelli, renk renk, çeşit çeşit modeller sundular. Öyle ki bazı modelleri o kadar göz alıcı ki sade bir kıyafeti tamamlayıp daha dikkat çekici ve şık bir görünüm sağlanabilir. Mesela yarım kol giyeceğiniz bir kabın içine takım olarak seçeceğiniz mesela fırfırlı bir model kolluk ve boyunlukla oldukça hoş bir kombin yapabilirsiniz. Bu sezon için hazırlanmış kolluk ve boyunluk modellerini inceleyince kıyafetleri gözüm görmez oldu.

 Seçenekler arasında karar vermekte zorlanıp, onları kıyafetimin en önemli parçası yapıp neyle kombinleyebileceğimi planlamaya başladım. Eminim sizlerinde hem çok hoşunuza gidecek hem de giyinmek konusunda işinizi oldukça kolaylaştıracak. Henüz boyunluk ve kolluklarla tanışmadıysanız hemen eşarp mağazalarını, tesettür giyim mağazalarını hatta tesettür giyim internet mağazalarını ziyaret ederek kolaylıkla ulaşıp gar dolabınızın en ön planda yerine yerleştirmelisiniz.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}