2012 Gelin Makyajı Modası

2011 Gelin Makyajı Modelleri arasında bu sene yoğunlukla Smokey makyaj tarzı modadır. Smokeymakyaj net bir makyaj çalışmaması olmamakla birlikte yüzde seksi ve dramatik bakışlar dağıtmanız ı sağlar.Önceki dönemlerdeki gibi çok koyu makyaj modelleri trend olmamakla birlikte hoş da karşılanmamakta.Bunun yerine yüzü daha fresh gösterecek ve doğal makyaj modelleri tercih edilmekte.

Gelin Makyajı olarak eğer siz 2011 Koyu makyaj modelleri arasından bir şey düşünmek istiyorum diyorsanız olabilir. Koyu göz makyajı modellerinden herhangi birini yüz tipinize, göz renginize göre seçebilirsiniz. Yalnız o zaman da şu oranı unutmamanız gerekecek.
Koyu Gelin Göz MakyajıEğer göz makyajı koyu ise dudak makyajı bir o kadar hafif olmalı.

Eğer dudak makyajı iddaalı bir renk ise yada koyu tonlarda bir ruj seçimi yapılmışsa göz makyajı bir o kadar hafif şeftali tonları ya da sadece eyeliner çekilmelidir.

Gelin Makyajınızın çok doğal ve natürel görünmesini istiyorsanız size tamamen önerim şu olacaktır. Göz makyajınızı şeftali tonları yada bronz kahve olarak kullanabilir dudak makyajı olarak da daha bebeksi renklertercih edebilirsiniz.

Ayrıca 2011 Gelin Makyajı modellerinin yeni trendi de şu.Şimdi Gelin Saçınız la daha uyumlu olmalı gelin makyajınız.Gelin Başı nda kullanılan takılar , takıların renkleri ve saçın tam modeli de etkili olacak artık.Tabi bu en başından beri böyleydi ama uygulanmıyordu.2011 yılının farkı olarak bunu da gösterebilirsiniz.

2011 Gelin Makyajı2011 Gelin makyajı modelleri arasından beğendiniz modeller olabilir yalnız şunu hiçbir zaman unutmayın bu modellerin sizin yüz tipinize , göz yapınıza uyması gerekiyor.Buradaki doğru seçim ise sizin profesyonel bir makyöz den destek alabilirsiniz.
En özel gününüzde profesyonel makyaj yaptırmak istiyorsanız ki bu sizin gelin makyajınız olacaksa kesinlikle iyi araştırmanız gerekir.