2013 BLAZER CEKET MODASI

Blazer Ceket Modası

 Erkeklerde başlayan blazer ceket modası bayanlarda da hızla yaygınlaştı. Benim de en çok sevdiğim parçalardan olan blazer ceketler çok mutluyum ki 2013 de çok seçenekli model ve renkleriyle gündem de olacak. 2012 sonbahar sezonunda görülmeye başlayan ceketimizi markalar 2013 de daha geniş koleksiyonlarla sunuyorlar bizlere.

 İstediğimiz renk ve modeli bu sezonda daha kolay bulabileceğimiz blazer ceketlerin kullanım alanı da çok geniş. Her tarza uyum sağlayabilecek bu modelle hem spor hem klasik şık imaj oluşturabilirsiniz. Ama şık olabilmek için doğru kombinlemek gerekiyor. Yeni sezon blazer ceketler erkeklerinkinden farklı olarak düğmesiz modellerden oluşuyor ya da düğmeli modellerin genellikle iliklenmeden kullanıldığı görülüyor.

 Salaş ve vücuda oturan modellerini görebileceğiniz blazer modellerin bence hepsi çok hoş. Her türlü parçayla kombinleyebilmeniz de oldukça kolay. Pantolon, etek, elbise ya da şort üstünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İçerisine isterbir tişört veya atlet isterseniz bir gömlekle giyebilirsiniz. Seçeceğiniz uygun takı ve aksesuarla bu sezon blazer ceketlerle şık olmak çok kolay.

Vücut tipinize uygun seçmelisiniz blazer ceketinizi. Kilo probleminiz varsa düğmesiz ve dökümlü modelleri, eğer zayıfsanız belinize oturan modelleri tercih etmelisiniz.

Bu sezon bizler için hazırlanan blazer ceket modelleri ve kombinleri:

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}