2013 MİNİ ETEK MODASI

Son Moda Mini Etekler

 Her yıl olduğu gibi modada giyim konusunda sürekli olarak bir değişim ve gelişim söz konusudur. 2013 yılında da bu değişimleri hemen her kombinasyonda görmekteyiz. Kadınların en gözde giyim ürünlerinden birisi olan mini eteklerinde kesim ve formlarında bu değişiklikleri görmekteyiz. Bacaklarının uzunluğunu ve pürüzsüzlüğünü göstermek isteyen her bayanın vazgeçilmezi olan mini eteklerde son modada oldukça dikkat çekici.

 Havalar ısındıkça karşımıza yavaş yavaş çıkmaya başlayan mini eteklerde 2013 yılında düz yüksek bel diz altına uzanan etekler ve diz üstünde geometrik kesimler ile şekillenmiş etekler son modanın en dikkat çekici mini etek türleri. Tek renk tercih edilen etekler olduğu gibi renklerin bir arada uyumla kullanıldığını mini eteklerde 2013 modasında yer ediniyor.

 2013 mini etek modasında fırfırlı ve dantelli eteklerde yerini almış bulunmaktadır. Renkli bir mini etek modasını bu yıl görmekteyiz. Eteklerin kesimleri ile spor ya da ciddi görünümler elde etmek mümkündür. Ayrıca uzun tunik görünümlü mini eteklerde bu yılın mini etek modasında son derece önemlidir.  Bu kadar güzel eteğin arasında seçim yapmak da oldukça zor olacaktır. 2013 yılında da mini etekten vazgeçemeyecekler için modaya uyarak ilgi çekici olabilirsiniz.