2013 NEON SAÇ MODASI

Saç Aralarında Neon Renk Modası

 2012 yılında başlayan neon renk çılgınlığı gün geçtikte artıyor ve moda podyumlarıdan inmeye de hiç niyeti yok gibi. Ünlü tasarımcılar her geçen gün farklı bir değişikliğe imza atıyorlar ve bu günlerde neon saçlara olan ilgi fazlasıyla artmış durumda. İngiltere podyumlarında başlayan bu görüntüler bakıyorum da  gün geçtikçe ünlülerin fazlaca rağbet gösterdiği bir stil olmaya başladı.

 Bildiğimiz komple neon ile boyanan saçların aksine, genellikle topuz saçlara uygulanan, saç aralarına atılan neon renkler farklı bir tarza dönüştü ve 2013 yılına damgasını vuracak gibi duruyor. Yurt dışında bu kadar rağbet gören neon saç modasını sizlerle paylaşmak istedim.

 Farklı tarza sahip kadınların ve yeniliklere açık olan bayanların kaçırmayacağını düşündüğüm bu stil, önümüzdeki günlerde Türkiye’ de görmeye alışacağımız bir görüntü imajını veriyor. Sizlere saçlarında neon renkleri kullanan kadınların ve podyumlardaki neon saç renklerinin hakim olduğu foto galeri oluşturduk. Umarım bu yeni moda akımını beğenirsiniz.

Modanız Bol, Gönlünüz Huzurlu Olsun..

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}