2013’DE MODA RENKLER

2013′ Yılının Moda Renkleri

 2012’in bitmesine sayılı günler kaldı. Peki 2013’de vitrinlere ve gar dolaplarınıza hangi renkler hakim olacak. Yeni yıla girerken alışverişlerinizde yeni sezonun trend renklerini tercih edebilmeniz de size yardımcı  olabilmek için küçük bir araştırma yaptım. Bu sezon çok güzel renkler hakim olacak kıyafetlerinizde. 2013 farklı renklerle geliyor hanımlar. Hem pastel tonlar hem de birkaç canlı tonla renkleneceğiz. Bu sezon renkleri biraz sade biraz koyu ama bu renklerle çok şık olunabilir.

 *Şarap renkleri bu sezon çok gözde olacak. Benimde aşık olduğum bordolar, kırmızılar hatta mürdüm ve mor tonlarına kadar geniş bir renk yelpazesi hakim olacak.

 *Siyahtan bu sezon da modacılar tarafından vazgeçilemedi. Sonbahar kış sezonunda, siyahı canlı renklerle kullanmak oldukça moda. Ayrıca ünlü tasarımcıların bu sezon için favorisi; gece mavisi ve siyah kombinli tasarımlar.

 *Bu sezonda altın çağını yaşayan turuncu, açık sarı en çok tercih edilen renkler arasında. Kiremit rengine de sık rastlayacağız. Sarının tonlarını özellikle hardal ve kahveye kaçan renkleri de görmek mümkün.

 *Asker yeşili ve desenleri ayrıca zümrüt yeşili mat ve turkuaza kaçan tonlarıyla yine modacıların favorileri arasında.

 *Çikolata tonları bu sezon oldukça moda.

 *Altın, gümüş, bakır renkleri kışın da görülmeye devam edecek.

 *Canlı ve mat renkler birlikte kombinlenerek şıklığı yakalayabilirsiniz.