90 Günlük Diyet

Harika bir diyet listesi olan 90 gün diyet listesi kısa sürede etkisini gösterecek olan diyetlerden biridir. Fazla kilolarınızı kolaylıkla verecek ve oldukca sıkı bir vücuda sahip olacaksınız. Bu diyeti bay ve bayanlar gönül rahatlığıyla uygulayabilirler.

90 günlük diyet listesinde 4 temel günlük o gün bulunur. Düzenli bir şekilde uygulandığı zaman vücudunuzdaki değişimleri en kısa sürede göreceksiniz.
90 Günlük Diyet Programı
Bu diyet protein günü, nişasta günü, karbonhidrat günü ve meyve günü olarak gruplara ayrılmıştır.
Bu döngü her 5. gün baştan alınıp tekrar edilecektir. Her 29. günde ise sadece su ve şekersiz bitki çayları bulunmaktadır. 90 günün bitiminde normal beslenmeye geçiliyor. Fakat bu diyette bir 90 gün daha kahvaltı o günlerinde meyve tüketiliyor.
 Vücudun metabolizma hızına göre 20 kiloya kadar vereceksiniz. Metabolizmayi hızlandıran bu diyetin sıralaması kesinlikle değişmemelidir.
Ilk gün mutlaka protein içeren gıdalar tüketilecektir. Kahve ve bitki çaylarını şekersiz olarak istediğiniz miktarda tüketebilirsiniz. Meyve günlerinde istediğiniz kadar ve her meyveden tüketebilirsiniz.
Sadece sırasını bozmamak yeterlidir. Karbonhidrat günlerinde domatesli pizza, salçalı makarnayı öğleden sonra herhangi birini tercih edebilirsiniz. 2 top dondurma da akşam yenmelidir.
50 gr. çikolata ise mutlaka tüketilmelidir. Porsiyonlar küçük tutulmalı ve su kesinlikle ihmal edilmemelidir.