ABDEST BOZMAYAN OJE ÜRETİLDİ

İşte En Yeni Abdest Bozmayan Oje

 Hindistan da bir kozmetik şirketi Müslüman kadınlar için abdest almaya engel olmayan oje üretti. Bu ojeler ile abdest almadan önce ojelerinizi silmek zorunda kalmayacaksınız. Abdest alırken suyun her yere temas etmesi gerekmektedir. Ojeler tırnaklara suyun geçmesini engelledikleri için ojeler ile abdest alınamıyordu. Şimdilerde hindistan da bir kozmetik şirketi su geçiren oje üretti ve abdest alırken kadınların ojelerini silmek zorunluluğunu ortadan kaldırdı.images

 Hindistan’daki bu kozmetik şirketi oje yapımında nemi ve oksijeni geçiren maddeler kullanarak bu ürünü ortaya çıkarttı. Değişik ve dikkat çekici bir haber olarak magazinlerde yerini alan bu haberde yer almakta olan ve yeni üretildiği söylenen ojelerin güvenilirliğinden ne kadar emin olabiliriz orasını bilemiyoruz.  Ancak Hindistan da ve o bölgede yaşamakta olan Müslüman kadınlar tarafından ilgi çekici bulunan ojelere talep olur mu bilemiyoruz.

 Teknolojinin hızlı değişim ve gelişimi böylelikle kozmetik ürünlerine de yansımış oldu bakalım önümüzdeki günlerde ilgimizi çekebilecek hangi ürünlerin çıktığına şahit olacağız.tirnak-batmasi-tedavisi-480x240 Abdest bozmayan ojelerde belirli testlerden geçirildikten sonra raflarda yerini alacak ve satışa sunulacaktır.