AKASYA TOZU NEDİR?

Akasya Tozu Nedir?

Yediğimiz yağlı yemekler, abur cuburlar ve zararlı olan birçok içecek bölgesel yağlanmalara neden olmaktadır. Bu durumdan şikayetçi olan birçok insan vardır. Ve çeşitli yöntemlerle bölgesel yağlarını eritmeye çalışırlar. Tamamen doğal bir mucize olan akasya tozu, akasya ağacının kabuğunda bulunur. Toz, akasya ağacının kabuğunda bulunan liflerden oluşturulur. Akasya tozu tokluk hissi verirken aynı zamanda göbek yağlarını da eritmeye yardımcı oluyor. Spor ve diyet yapmadığınız halde göbek yağlarınızdan kurtulacağınızı vaat ediyor. Doğal bir üründür ve tokluk hissiniz olmasına rağmen göbek yağlarınızdan kurtulmanız için yardımcı bir takviye üründür .   Akasya tozu içeriği mideyi tok tutar. Göbek oluşumuna sebep sebep olan yağların oluşumuna engel olarak vücuttan atılmasını sağlar. Kilo kontrolünü sağlamak için doğal bir üründür. Günümüzün en etkili ve doğal ürünlerinden bir tanesi olan akasya tozu ünlülerin de tercihi olmuştur.

Akasya Tozu Nasıl Kullanılır?

Günde iki kez kullanılan akasya tozu süt veya ılık su ile karıştırılarak tüketilir.Böylece vücutta yağ yakımını sağlar. Dengeli bir şekilde kilo kontrolüne yardımcı olur. İştahınızı keser. Enerji seviyenizi yükseltir.

UYARI: Akasya tozu ilaç değildir, bitkisel üründür. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Güneşli ve nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

akasya tozu, zayıflama, bitkisel, akasya, akasya ağacı, akasya tozu nedir, akasya tozu nasıl kullanılır