ALIÇ ÇİÇEKLİ ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Alıç Çiçekli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Almanya, Avrupa ve Almanya’da oldukça tüketilen alıç bitkisi, şifalı bitkiler arasındaki yerini alır. Alıç ağacı yaprakları ve meyvesi ile tüketilebilen bir şifalı bitkidir. Alıç ağacı yapraklarının çayı tüketilmektedir. Kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. Kalp krizi riskinin azalmasına yardımcı olur. Kan dolaşımının düzene girmesine destek verir. Yüksek tansiyonun düşürülmesine yardım eder.

Alıç Çiçekli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) baş ağrısının dindirilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda sakinleştirici etkisi ile rahatlamaya yardımcı olur. Göğüs sıkışmalarının giderilmesine yardım eder. Damar tıkanıklıklarının giderilmesine destek verir.  Alıç Çiçekli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) iştahın azaltılmasında yardımcıdır.

Alıç Çiçekli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Tamamen bitkisel ve doğal olan Alıç Çiçekli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) şifalı bitki alıç bitkisinden elde edilmiştir.

Alıç Çiçekli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Alıç Çiçekli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 42 adet alıç çiçekli bitki çayı süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak suya 1 adet Alıç Çiçekli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlenmesi beklenir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi tavsiye edilir.

UYARI: Alıç Çiçekli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etki ile karşılaşıldığında doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktorunuza  başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.