AlkaDays Nedir?

Kış aylarında kilo kontrolünü elden kaçırmayın. Kış aylarında ağır beslenme, fazla hareket edememe sebebiyle başta ev hanımları olmak üzere hemen hemen herkes birtakım kilo almaya mahkum kalır. Günlerin kısalması ve fazla hareket etmemek sebebiyle çok fazla yemek yeme ihtiyacı duyarız. Yaz aylarında sıcak havanın bunaltması ile fazla yemek yemez daha çok meyve ağırlıklı beslenir ve terlememiz nedeniyle kış aylarına nazaran çok daha fazla su içeriz. Bu nedenle yaz aylarında daha formda kalırız. Kış aylarında kilo kontrolünü elinizden kaçırmamanız için bu önerilere kulak verebilisiniz. Kış aylarında su tüketimini arttırarak daha fazla tokluk hissi yaşayabilirsiniz. Havaların soğuk olması nedeniyle yürüyüş yapamıyorsanız spor salonuna yazılabilir  ya da evde egzersiz programı hazırlayarak aksatmadan günlük egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Kışın yağlı beslenmekten çok ıspanak, brokoli, karnabahar, pırasa gibi lif açısından zengin yeşillikleri yiyerek kilo kontrolünüzü sağlayabilirsiniz.

AlkaDays Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Alkali diyeti olarak da bilinen AlkaDays, suyun pH derecesini yükseltmek için kullanılan damladır. Kullanımı oldukça basit ve zahmetsiz olan AlkaDays 50 ml. şişe içerisinden 4-5 damla 250-300 ml. kadar suyun içerisine damlatarak içiniz. Günde 5 bardak kadar içebilirsiniz. Maksimum fayda sağlamak için aç karnına ve öğün aralarında içmeniz önerilmektedir. İçtiğimiz suların pH derecesi en fazla 7’dir. AlkaDays suyun pH derecesini 7’nin üzerinde olmasını sağlar.

AlkaDays Yan Etkisi Var mı?

Sadece suyun pH derecesini yükseltmek ile görevli olan AlkaDays Damlası, herhangi bir yan etki göstermeyip bayan bayan herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir üründür.

AlkaDays Nereden Bulabilirim?

Alka days ürününü nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Bilecik, İstanbul, Antalya, Kastamonu, Adana, Gaziantep ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Alka Days siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte AlkaDays sahibi olabilirsiniz.

AlkaDays Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Alka Days Damlasını Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Hollanda, İsviçre, Arnavutluk, Belçika, Lüksemburg, İşviçre ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Alka Days sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
alkadays, alka days, alka days damlası, alkali diyeti, suyun ph drecesi, alkadays hakkında, sipariş, kampanya, alka days kampanya, alka days kullanımı, alka days nedir, alkali su diyeti, avurpa sipariş, kargo, alkadays avrupa

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.