Alkali Diyetiyle Kilo Vermek Çok Kolay!

alkadays-1Aldığınız fazla kilolar sizin için de ciddi sağlık sorunları oluşturmaya başladıysa, artık harekete geçmenin zamanı geldi demektir. Kilo alımının önüne geçmek, kilo kontrolünüzü sağlamak için etkili bir diyet ve düzenli egzersizlerle kaybettiğiniz formunuza yeniden sahip olmaya başlayabilirsiniz. Son dönemde Alkali diyeti de bir hayli popüler olmaya başladı. Birçok ünlü ismin tercihleri arasında yerini alan ve fazlalıklarından kısa sürede kurtulmalarına olanak sağlayan bu diyet sizin için de en ideal seçim olabilir.

Bedeninizin pH seviyesini yükseltmek, asit yönünü azaltırken, Alakali yönünü artırabilmek için Alkadays de iyi bir yardımcı olacaktır. Tükettiğiniz her besin bedeninize bir iz bırakır. Eğer asitli, ve alkollü içecekler, aşırı yağlı besinler tüketirseniz Alkali dengesini korumak sandığınız kadar kolay olmayacaktır. Bunun yerine organik ürünleri tercih ederek, doğal besin maddelerini tüketmeli, özellikle sebze ağırlıklı beslenmeye çalışmalısınız. Sebze ve meyve tüketimine özen göstermeye başladığınızda bedeninizi daha hafif, kendinizi de daha enerjik hissedeceksiniz. Tabi zamanla kilo vermeye başladığınızı da göreceksiniz. Düzenli öğünler, doğal ve sebze ağırlıklı beslenme tarzı, sonrasında Alkadays zayıflama konusunda sizler için iyi bir kurtarıcı olacaktır.

Alkali diyeti denilince akla ilk gelen şüphesiz ki Alkali su olacaktır. İçtiğiniz suyun pH değerini yükselterek kilo verme adına başarılı adımlar atabilirsiniz. Bildiğiniz gibi doğal kaynak suları pH değeri ortalama 7 civarındadır. Bu bedene ihtiyacı olan mineralleri vererek hücreleri besleme konusunda çok da etkili gözükmüyor. Ancak bunun dışında Alka Days yardımı ile suyunuzun pH değerini 10 civarına çıkarabilir, bu sayede içtiğiniz suyu da bedeninizi de daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

sip