AYAK VE BACAK BAKIMI

AYAK BAKIMI

Evet bende her kadın gibi yumuşak ayaklarım olsun istiyorum. Aslında eskiden topuklarım falan sertleşmezdi yumuşacık olurdu neden bilmiyorum ama artık topuklarım sertleşiyor. manikur-pedikurBende kendimce çözümler bulmaya çalıştım. İnternetten araştırdım arkadaşlarıma sordum ne yapabilirim diye ve sonunda benim ayaklarımda işe yarayan bir formül buldum tabi ki. Aslında topuklarım ve ayaklarım için kullandığım birkaç ürün var. Bunlardan bir tanesi HOBBY’nin foot cream’ı diğeri ise UNİ’nin VAZELİN EXTRA’sı.

Bu iki ürünü de belirli aralıklarla kullanıyorum bazen birini bazen birini kullanıyorum. Bulduğum formül ise şöyle. Bu ürünlerden bir tanesini güzelce ayaklarıma masaj yaparak yediriyorum.1eebbe5c2d9407f891c083f09bc0b8f4_XL Daha sonra pamuklu bir çorap giyiyorum ve yatıyorum sabah yumuşacık ayaklarla uyanıyorum. Aslında bunun aynısını ellerim içinde uyguluyorum. Ellerim için vazelini sürüyorum eldiven giyip yatıyorum sabahları yumuşacık ellerim oluyor. Çatlamış ellere birebirdir. Mutlaka uygulayın derim.

BACAK BAKIMI

Ben bacaklarıma ve kollarıma günlük olarak EON POROS OZONAED OLİVE OİL CREAM kullanıyorum.  Gayet epilasyondan sonrada cildimi yatıştırıyor. gec-kalmadiniz-hizli-sonuc-veren-estetikler-982474Tavsiye ederim.