Ayak Ve El Güzelliğimiz İçin Pratik Çözümler

Nasırlardan Kurtulmak İçin;

Nasırlar zaman zaman hepimizin korkulu rüyası haline gelmiştir. Ancak nasırlardan kurtulmanınıda pratik bir yöntemi vardır. Şöyleki; bahar-da-ayak-bakimi Akşam yatmadan önce ayaklarınıza güzelce vazelin sürüyoruz ve ayaklarımıza yün bir çorap giyip  yatıyoruz. Sabah kalktığımızda artık yumuşacak topuklarımız olacak.

Kırılan Tırnaklar İçin;estetikte-yeni-trend-sindirella-ayagi-2

Bütün Kadınlar özenle tırnaklarını uzatırlar ancak ev işleri vs. bazen tırnaklarımız kırılır. Tırnağımız kırıldı ve önemli bir günümüz tırnaklarımızı kesmek istemiyoruz peki ne yapacağız. Kırılan tırnağı oradan koparıp ayırmak yerine oraya bir miktar japon yapıştırıcısı sürün ve tırnağınızı yapıştırın üzerinede en sevdiğiniz ojenizi uygulayın artık tırnağınızın kırıldığı anlaşılmayacak bile.

Tırnak Etrafındaki Ölü Deriler İçin;

Manikür yada pedikür yaptırmayı sevmiyorsunuz ama tırnak etrafınızdaki ölü derilerdende kurtulmak istiyorsunuz.el-bakimi1 Peki bunun için ne yapabilirsiniz. İşte size pratik bir yöntem. Bunun için meyve yağlarından yararlanın. Kayısı yağı mesala birebirdir bunun için kayısı yağını tırnak etrafına sürün ve ölü derileri yavaş yavaş iktirin.

Bronzlaşmak için;

Kışın solaryuma gitmek istemiyorsunuz ama yazın olan bronzluğada sahip olmak istiyorsunuz bunun için el kremizine bir miktar bronzlaştırıcı karıştırın ve bunu bacaklarınıza kollarınıza uygulayın. kış-aylarında-ayak-bakımıArtık Bronzsunuz.