AYLES KREM NEDİR? AYLES KREM NASIL KULLANILIR?

Gün içerisinde sebebini bilmediğimiz ağrılar ile karşılaşırız. Çok fazla nedeni olabilir bu durumun. Sağlıksız beslenmek hücreleri etkiliyor olabilir, yetersiz su tüketimi olabilir, hareketsizlik, fazla yanlış pozisyonda durmak, yanlış oturmak ve birçok sebep olabilir. Bazen kritik hastalıklar olabilir o durumlarda doktorunuza başvurmanız önerilir. Yaşlıların sırt ve bel ağrıları kaçınılmazdır, hareketsizliğe bağlı olan bu ağrılar için gün içerisinde egzersiz yapmanız önerilir. Sağlıklı beslenmek, hücre yenilenmesi ve hücrelerin dinamikleşmesini sağlar.

 

 

AYLES KREM NEDİR?

İçinde ki bileşenler sayesinde ağrıyan bölgeye savaş açmakta ve hücrelerin güçlenmesini amaçlar.

AYLES KREM KULLANIMI

Gerekli olan bölgeler temizlendikten sonra masaj yapılarak uygulanır, masaj yapılan bölgenin hava ile teması engellendiği durumda gerekli etki görebilir.

 

UYARI: Bu ürün ilaç değildir, bitkisel üründür. Nemli ve güneşli yerlerde muhafaza etmeyiniz. Küçük çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Göz bölgesi ve ağız bölgesinde kullanmayınız. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

 

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

ayles krem, ayles masaj kremi, masaj kremi, krem, ayles masaj kremi kullanımı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir