BÜYÜK GÖĞÜSLÜ KADINLAR NASIL GECE KIYAFETİ SEÇMELİ

Gece Kıyafeti Tavsiyeleri

 Çok iri göğüslü hanımlarımız için gece kıyafeti seçmek oldukça zordur. Kolay kolay gece kıyafeti bulamazlar, bulsalar bile üstlerinde genelde pek iyi durmaz. Fakat biz bu yazımız da göğüsünüze göre en iyi kıyafeti nasıl seçeceğinizi anlattık. Bu sayede artık gece bir yere giderken, kıyafet seçiminde hiç zorlanmayacağınızı umuyoruz. Gönül rahatlığıyla kıyafetler seçebilecek ve bu seçtiğiniz kıyafetleri kendinize de yakıştıracaksınız. Yazımız da en ince detaylara kadar nasıl kıyafet seçmeniz gerektiğinden bahsettik.

 Hem iri göğüslü hem de biraz daha dolgun bir vücuda sahipseniz eğer, derin V yakalı giysiler yerine biraz daha kapalı giysiler tercih etmelisiniz çünkü kollar da genelde büyük olduğu için o kıyafetten tam olarak verim alınamaz. Sivri kesimler her zaman için silüeti daha dar gösterir. Ama şekilli ve güzel göğüslere sahipseniz dekolteye doğru ve iyi kullanmak kaydı ile dekolte giyebilirsiniz. Bu tarz hanımlara en çok tavsiye edilen her zaman için V yakalı modeldir.

 Çok iri göğüslerde straplez korseler yine tercih edilebilir ama bu sefer çok fazla derinlik dekoltesi olmaması gerekiyor. Bu noktada en fazla ne yapılabilir ? Göğüs formuna en uygun işlemeli, yada kumaşın özelliğine göre desenli kumaşlar kullanılmalıdır. Fakat bunlar blok desenler yada çiçek desenler yerine daha çok çizgi desenler olmalıdır. Bu sayede büyük göğüs daha küçük bir şekilde gösterilebilme imkanına sahiptir.