Cilt Bakımı İçin Evde Yapılabilecekler

Evde Cilt Bakımı Yapmak

 Her kadın için cilt çok önemlidir. Aslında her insan için cilt çok önemlidir. Cildimiz güzel göründüğünde kendimizde güzel ve hoş görünürüz. Bu yüzden cildimize bakım yapmalıyız. Fakat piyasada ki ürünlerin hemen hemen hepsi el yakıyor. Çok pahalı ürünler. Bu durumda da cildimize yeterli özeni gösteremiyor ve yeterli bakımı yapamıyoruz.

 Fakat artık kadinextra.com okuyan hanımlar öyle uçuk rakamlar harcamadan çok güzel bir cilde sahip olabilecekler. Hemde %100 doğal yöntemlerle bu cilde sahip olacaklar. Sizlere krem vs. önerisinde falan bulunmayacağız. Evde hazırlanabilecek, gayet kolay bir bakım kürünü ve bakım şeklini anlatacağız. Sizinde güzel bir cilde sahip olmak için 3 haneli rakamlar harcamanıza gerek kalmayacak. Tek yapmanız gereken yazımızı okumak ve burada yazılanları günü gününe uygulamak.

 İlk önce yağlı bir cildiniz varsa uygulayabileceğiniz çok kolay bir yöntemi anlatacağım. Banyoya gidin ve yüzünüzü güzel yıkayın. Fakat yıkadıktan sonra yüzünüzü kurulamayın.Bir kutu vazelin alın ve yüzünüze sürün. Cildinize güzelce yedirmeye dikkat edin.Bu işlemi bir kaç hafta uygulayın. Cildinizde ki farkı sizde hissedeceksiniz.

 Cildinizin taze kalması içinde evde yapabileceğiniz bazı şeyler var. Çok kolay bulunabilen bir malzemeyle yapacağız bunu; maden suyuyla. İlk önce yüzünüzü güzelce yıkayın. Bu sayede gözeneklerinizi açmış olacaksınız. Daha sonra maden suyuyla tekrar yüzünüzü yıkayın. Tabi yıkamasanız da olabilir. Bir parça peçeteye maden suyu döküp yüzünüzü silebilirsiniz. Ayrıca maden suyu akne tedavisine de iyi gelmektedir.

 Bu bahsettiğimiz “ufak hileleri” cildinize uygularsanız sizde güzel sonuçlar gözlemleyeceksiniz. Çok kolay iki işlem ile bebeksi bir cildiniz ve teniniz olabilecek. Bizi takip etmeye devam edin,bu kürlerin devamı da gelecek 🙂