Cilt Bakımı Maskesi-Deniz Çamuru Maskesi

Bu maske ile cildinize eski gençliğini kazandırabilirsiniz. Deriniz daha parlak ve canlı bir hal alacak. Dört-beş kez bu maskeyi uygularsanız, çene ve Cilt Bakımı Maskesi-Deniz Çamuru Maskesiyanak bölgesindeki sarkmaları toparlayacak ve yüzünüzün eski ovalliğini kazanmasına yardımcı olacaktır.

Bu maske için kullanılan çamur, deniz diplerinden çıkarılır. Çok saf ve çok ince bir çamurdur. Bu çamur milyarlarca bitki ve hayvan planktonu, hertürlü mikroorganizma ve denizin en değerli minerallerini içermektedir. Bu maddeler hiç bir kimyasal etkiye maruz kalmamış olduklarından kendi öz yapılarını korumuşlardır. İçindeki kumdan ve tuzlardan arındırıldığında bu çamur oldukça  yumuşak, homojen bir yapıya kavuşur. Bu maske cildi gerer ve ona daha sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Kapsadığı içerik sayesinde cildi iyileştirici  bir özelliği vardır. Öbür elementlerin yanı sıra içindeki kükürt sayesinde ciltteki olumsuz pigmentleri ve zararlı kimyasalları çeker.  Sivilceler, kızarıklar ve siyah noktalara oldukça hızlı etki ederek, derinlenmesine bir temizlenme sağlar. Temizleyici bir güç vardır. Demir ve organik maddeler kanın dolaşımını hızlandırır, böylelikle cildinizin daha dinamik ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Cildinizdeki yağ oranını dengeler ve yağ fazlalığını çekerek sivilce oluşumuna ve cilt lekelerine karşı koyar.

Kırışıklıkların giderilmesinde de oldukça önemli bir etkisi vardır. Ten daha renkli ve daha parlak bir görünüm kazanır. İyod ve manganezin etkisiyle ciltteki pürüzler iyileşir ve cildiniz pürüzsüz bir görünüm kazanır. Daha ilk uygulamadan itibaren cildinizin daha sağlıklı olmasını sağlayacak ve sizi oldukça memnun edecektir.