Cosmegram İnstalift Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

Cosmegram İnstalift Nedir?

Cosmegram İnstalift, kırışıklık giderici özelliğe sahip doğal içeriklerden üretilmiş bir üründür. Cosmegram İnstalift sayesinde kırışıklıklarınız ve göz altı torbalarınıza veda edebilirsiniz.

İçeriğindeki bulunan maddeler sayesinde Anti-Aging özelliği ile gençleşeceksiniz. Çevrenizden duyacağınız güzel yorumlar için şimdiden kendinizi alıştırmaya başlayabilirsiniz.

Cosmegram İnstalift, cildinizin yaşlanmış olan hücrelerini tetikleyerek harekete geçmesini sağlar. Bu sayede cildiniz daha gergin ve  canlı görünecektir.

Cosmegram İnstalift Nasıl Kullanılır?


Cosmegram İnstalift‘i kullanmadan önce cildinizi temizleyin ve kurulayın. Cosmegram İnstalift kremden parmak ucunuza nohut tanesi kadar sıkın ve bunu uygulamak istediğiniz bölgeye ince bir tabaka halinde yayın. Aynı bölgeye tek seferde iki uygulamam yapmamaya özen  gösterin. Sürdüğünüz tabakayı kıpırdatmadan 90 saniye kadar bekletin.Tamamen kuruyana kadar kesinlikle dokunmayın. Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra arzu ederseniz fondöten kullanabilirsiniz.

Cosmegram İnstalift İçeriğinde Neler Vardır?

Cosmegram instalift içeriğini ; Phenoxy Thanol, Deionized Aqua, Sodium Silicate, Butylene Glycol ve Ethylhexy Glycerin maddeleri oluşturmaktadır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.