Demet Evgar Kadınlar Hakkında

Ünlülerle yapılan bir röportajda ünlü kadınlara Erkeklerin Kadınlar hakkında yanlış bildikleri şeyler  sorulmuş. Demet Evgar’da bu ünlülerden birtanesi. Bakalım Demet Evgar bu konuda neler söylemiş;

 

Erkeklerin bildiğinin tersine kadınlar aslında arabayı kötü değil dikkatli kullanır. Zaten dikkat edin en çok trafik cezası erkeklere kesilir ve en çok kazaları erkekler yaparlar.

 

Kadınlar aslında birçok parçaya ayrılabilirler, Çocukları için farklı bir kalbe, eşleri için farklı bir kalbe, anneleri babaları için farklı bir kalbe sahip olabilirler zaman zaman o yüzdende çok kalp demek çok fazla kırılmak demektirki kadınlar bu yüzden çok sıklıkla kalp kırıklığı yaşarlar.

 

Kadınlar hakkında kesinlikle bir genelleme yapılamaz çünkü bir kadının içinde bile binlerce kadın vardır alında. Bu yüzdende erkekler asla ama asla kadınları anlamayacaklardır.

 

Bir erkek her zaman sanırki bir kadının hayatından istediği zaman çekip gidebilir aslında bu çok yanlış bir düşüncedir bir kadın istemeden bir erkek asla ama asla istediği zaman çekip gidemez mutlaka kadın onun çekip gitmesine izin vermelidir. Yoksa o kadından kurtulması imkansızdır.

 

Kadınlar aslında ayaklı ansiklopedi gibidir. Ancak sevdiği erkekten bu tarafını gizlemeyi severler çünkü erkeğin egosunu okşamayı severler

 

Kadınlar için asla ama asla gri yoktur. Kadınlar ya siyahtırla yada beyaz, orta yol asla yoktur.

 

Bir kadının kimliğini tamamlaması için hayatındaki bütün eksiklikleri tamamlamış olması gerekmektedir.

 

Biz kadınlar her zaman zor karar veririz gibi düşünülür aslında bir kadın bir yola çıktığında zaten yolun sonunu biliyordur. Yani aslında siz giderken biz dönüyoruzdur.

 

Kadınlar ancak kendi ruhundan anlayan bir erkeğe açılırlar. Erkekler gibi her dalda bir aşk bulmazlar.

 

Her kadının içinde fedakarlık duygusu fazlasıyla vardır. Ancak kadından istemeyi bilmelisiniz. Yada  elini verince kolunu istememelisiniz bir yere kadar fedakarlık yapar ve biter.