Diona Krem Nedir ?

Diona krem son zamanlarda adını duyduğumuz son zamanların sık tercih edilen cilt lekelerini geçirme amaçlı üretilmiş bir leke kremidir ve bunun yanı sıra sivilceler siyah noktalar ve benzeri aknelerin giderilmesi amaçlı üretilmiş bir üründür.

diano-leke-kremi

Diona krem güvenirliği ile ve engin tecrübesiyle son zamanların sık tercih edilen bir üründür. Çünkü bu ürün deri değişimi yapması için üretilmiş özleriyle tam bir leke kremidir ve deyinmek isterimki lekeler deride geçmesi en zor şeydir çünkü lekeler zaman geçtikçe deriye iyice nüfus ederler ve deride yerlerini kazırlar ve deriyi yaşlandırırlar bu nasıl oluyor hastalıkılı deri kendini yenilemez hatta deride bazı yerini git gide alır çünkü sağlam deri kendini yeniledikçe hastalıklı deri altta kalır ve ve geçmesi bir hayli zorlaşır peki bu durumdan nasıl kurtuluruz.

diano_krem

tek çaresi var deriyi oldukça hızlı değiştirmek örneğin yılanların ve salyangozların belli bir sürede deri ve kabuklarını değiştirdiğini biliyoruz peki bu nasıl oluyor örneğin salyangozların kabukların bazen yerde buluyoruz bu genelde köy ve ormanlarda karşılaştığımız bir durumdur çünkü salyangoz kabukları eskidikçe yada belli bir sürede kabuklarını değiştirerek kabuklarını değiştirir işte diona kremde salyangozlarda esinlenerek salyangoz özlü bir krem geliştirdi bu krem salyangoz gibi derinizi değiştirmenize yardım edebilir.

0446e165a28b8fed487eab0afcb8e450

buda diona krem’in özel içeriğiyle olabilir çünkü diona krem geliştirilmiş özüyle deri değişimin hızlandırır. Sizde derideki lekeler , sivilceler , akneler , siyah noktalar ve benzeri hastalıklı hücreleri cildinizi değiştirerek kurtulabilirsiniz sizde diona krem’i deneyin.

Diona krem kullanımı

Sabah ve akşam temiz cilde göz çevresi hariç dairesel hareketler ile uygulanır. Kullanımı düzenli gerçekleştirin. Diano kremi cilde yedirdikten sonra üzerine günlük nemlendiricinizi ve makyajınızı uygulayabilirsiniz. Temizlemek için diona temizleyici ve arındırıcı toniğimizi deneyin.

Diona krem içeriği; cell active- white, ıllumiscin, d-panthenol, vit-e, salyangoz özü, zeytin yaprağı, su teresi gibi doğal içeriklere yer verilmektedir.

Avrupa Sipariş ; Litvanya , Fransa , Hollanda vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Muğla , Afyon ,Bursa gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.