DUDAKLARIMIZI NASIL DOLGUN GÖSTERİRİZ

Dolgun Dudaklara Sahip Olmak ?

 Şüphesiz ki dudaklar kadınlar için en önemli bölgelerden birisidir. Güzel bir dudağa sahip olmak son derece çekicidir. Dudakları dolgun olan bayanlar çok daha hoş ve güzel gözükürler.Tabi bu yüzden de her kadın dolgun dudaklara sahip olmak ister.
Peki dolgun dudaklara nasıl sahip olacağız ?

 Kadınlar dolgun dudaklara sahip olmak için bir çok yola başvururlar. Bu başvurdukları yollardan kimilerinden olumlu kimilerinden olumsuz sonuç alırlar. Fakat dudaklarınızı dolgun göstermek aslında göründüğü kadar zor bir şey değil. Öyle çok yüksek paralar harcamanıza da gerek yok.5-10 Liraya dudaklarınızı dolgun gösterebilmeniz mümkün. Hemde  çok uğraşmayacaksınız

Dudakları Dolgun Gösterme Yolları:

  • İlk önce dudak renginizi belirleyin ve dudak renginizle aynı renkte yada benzer renkte bir kalem alın. Daha sonra dudağınızda bulunan çizgilerin biraz üstüne aynı çizgileri kalemle çizin. Yani dudak çizgilerinizi tekrar çizin.Bu sayede dudaklarınız çok daha dolgun ve kalın gözükecektir.
  • Çok az bir miktar para harcayarak da dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Dudak dolgunlaştırıcı rujları kullanın. Fiyatları öyle çok fazla değil.5-10 liraya bile dolgunlaştırıcı rujlardan edinebilirsiniz.
  • Çok koyu ruj kullanmak dudağınızı ince gösterir. Koyu rujlar kullanacağınıza biraz daha açık renkli rujlar kullanarak dudağınızı daha dolgun gösterebilirsiniz. Fakat öyle çok fazla bir değişim yaratmayacaktır.
  • Aslında bu birazcık hileli bir yöntem. Dudaklarınıza biraz acı biber sürün.1-2 saat boyunca gerçekten dolgun dudaklara sahip olacaksınız. Fakat canınızı hafif yakacak bir yöntem. Acıya dayanıklı olan bayanlarımız için problem olmayacaktır. Fakat acıya hiç dayanıklı değilseniz yapmamanızı tavsiye ederim.