Ece Gürsel- Erkekler Kadınları tanımıyor!!

Ünlülerle yapılan bir röportajda ünlü kadınlara Erkeklerin Kadınlar hakkında yanlış bildikleri şeyler  sorulmuş. Ece Gürsel’de bu ünlülerden birtanesi. Bakalım Ece Gürsel bu konuda neler söylemiş;

 

Kadınlar farklı erkek tiplerinden hoşlanırlar, kimisi evine bağlı erkeği severken kimisi gezmeyi seven dünya görüşü geniş olan erkeklerden hoşlanır. Ama genelleme yapmak gerekirse kadınlar kendilerini sevdiğini belli eden erkeklerden hoşlanırlar.

Biz kadınlar aklı başında oturaklı efendi erkeklerle birlikte olmak isteriz ancak  böyle bir erkek karşımıza çıktığında arkamıza bile bakmadan kaçarız çünkü bizim ruhumuzda serseri ve bir işe yaramayan erkeklerin peşinden sürüklenmek vardır. Yani bizler ne olduğu belirsiz ve bize hep enteresan duygular uyandıran erkekleri severiz.

Erkekler devamlı bizi jestler yapsın süprizler yapsın isteriz, nitekim böyle bir erkek karşımıza çıktığında da mutlaka öküzün altında buzağa arar ve huzursuz oluruz. Neden bu kadar iyi bu kadarda mükemmel olamaz diye karşımıza çıkan o mükemmel erkeği çileden çıkarmaya bayılırız.

Sevdiğimiz bir erkek var ancak onunla ortak heveslere sahip değiliz ne kadar bu adamı seversek sevelim asla bu adamla birlikte olmak istemeyiz. Çünkü biz kadınlar uzun süreli ilişkileri seven canlılarız bilirizki bu tarz adamlarla günlük ilişkiler yaşanır ve bu yüzden böyle bir adamla sadece dost kalmayı seçeriz, zaten bu yüzden iyi bir aşık olduğumuz kadar iyi birer dostta olabiliriz.

Evet kabul ediyoruz bütün kadınlar evlilik delisidir, ancak her erkekle ve her zaman evliliği düşünüyoruz diyede bir kaide yoktur. Kadınlar doğru zamanı ve doğru erkeği her zaman beklerler ve hiç bir zaman yanlış yerde yanlış ataklar yapmazlar.

Bizi aldatan erkeği hemen cezalandırmayız çünkü hemen cezalandırmak bizim acizliğimizi gösterir hiç ummadığı bir zamanda ummadığı bir anca cezalandırmakla erkeği daha büyük bir suçluluk duygusu hissettirir.

Şunu her zaman idda ederim ki bir kadın sevdiği bir erkeği öyle kolay kolay terketmez bekler bekler ve bekler. Ne zaman tüm ümitleri tükenecek ve ilişkide yapılacak bir şey kalmadığını hissediyorsada o zamanda terketme kararından kimse caydıramaz.

 Biz kadınların hayatları sadece erkeklerden ibaret değildir bu çok yanlış bir düşüncedir bizlerde erkekler gibi farklı ilgi alanlarına ve farklı hayat görüşlerine sahibiz.

Ben sanmıyorum ki hiç bir kadın sevdiği adamı bir başkasıyla paylaşmak istemez hatta bir başka kadına aşık olduğunu asla kabullenmez. Mutlaka bu olaydan sonra büyük bir savaş patlak verecektir demektir.

Bütün kadınlar kıskanç değildir aslında, ancak kadınlar kıskançtır diye bir önyargı vardır bu yüzdende kadınlar kıskançlık rolünü çok güzel oynarlar. Bu onlar için bir oyundur kıskanmasalar bile kıskanıyormuş gibi yapıp erkeklerin egolarını yükseltirler.