Ekin Türkmen’den Erkeklere Tavsiyeler

Ünlülerle yapılan bir röportajda ünlü kadınlara Erkeklerin Kadınlar hakkında yanlış bildikleri şeyler  sorulmuş. Ekin Türkmen’de bu ünlülerden birtanesi. Bakalım Ekin Türkmen bu konuda neler söylemiş;

 

Yaşımız hakkında kesinlikle tahminler üretilmesinden nefret ederiz. Burçlardan konuşulmasından daha hoşlanırız.

Futbol erkeklerin hayatının merkezidir ancak lütfen bizdende bunu beklemeyin. Futbol maç günlerini elimizden geldiğince alttan almaya çalışırız ancak aynı özveriyi 15 gün üst üste beklemeyin.

Biz kadınlar yenilgiyi asla kabul etmeyiz. Siz erkekerde bu yüzden devamlı üstün olduğunuzu bahsetmekten vazgeçmelisiniz.

Bir erkeğe aşık olduğumuzda eliminden gelen bütün fedakarlığı gösteririz. Ancak eğer oyun karşılıklı olarak dürüstçe oynanmıyorsa bizde vazgeçeriz.

Biz kadınlar birkaç kilo alsak bile her zaman formda görünmek isteriz. Kilo almış olduğumuzu söylemeniz size bir artı kazandırmaz aksine gözümüzden düşersiniz bunun yerine bu dönemde bizi zayıflamakla ilgili desteklemek daha yerinde olacaktır.

Biz kadınlar yaratıcı ve bizim bilmediğimiz şeyleri bize öğreten erkeklerden hoşlanırız. Farklılık bizim için önemlidir.

Biz sizin için bir eşya değiliz, sizin elinizdeki bir aksesuarda değil o yüzden ukalalıktan egodan nefret ederiz. Bizi bir mal olarak gören erkeklere asla yüz vermeyiz.

Yıllar geçtikçe birlikte olduğumuz erkekle birlikte bir aile kurmak ve çocuk sahibi olmak isteriz. Eğer Aklınızda ömrünüzün sonuna kadar sevgili olarak yaşamak varsa ve çocukları sevmiyorsanız kadınlar tarafından tekmeyi yiyebilirsiniz.

Kötü sürücü olduğumuzu düşünen erkekleri çok itici buluruz. Bence onlar biz eleştirmek yerine trafikte biraz daha mütevazı olabilirler.

Biz kıskancızdır, bu yüzden geçmişteki kız arkadaşlarınızla samimiyetini bir daha gözden geçirmelisiniz. Bizi kıskançlıktan deliye döndürmek yerine siz bizim güvenimizi kazanmalısınız.