ENGİNAR BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Enginar Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Enginar Akdeniz’e kıyısı bulunan ülkelerde doğal olarak yetişen bir bitkidir. Genellikle yemeklerde kullanılan enginar bir şifa kaynağıdır. Enginarın kurutulmuş yaprakları da çay yapımında kullanılarak tüketilir. Enginar papatya familyasında yer alan bir bitkidir. En çokta sindirim bozukluklarının giderilmesi amacı ile tüketilir.

 

Enginar Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) kötü kolestrolün düşürülmesinde ve iyi kolestrolün yükseltilmesinde yardımcı olan bir bitki çayıdır. Böbrek rahatsızlıklarının giderilmesinde yardımcı olan bir bitki çayıdır. Şişkinliğin giderilmesinde ve kabızlığı önlemede yardımcı olur. Karaciğer fonksiyonlarını arttırmaya destek verir. Karaciğerin korunmasına yardım eder. Cildin parlaklık ve canlılık kazanmasına yardım eder. Mide ekşimesi hissinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Sindirim sisteminin düzene girmesine yardımcı olur. Düşük kalorili olması açısından kilo kontrolü sağlamak isteyenlerin tüketmeyi tercih ettiği bitki çayları arasındaki yerini alır.

Enginar Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Enginar Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) enginardan elde edilen tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Enginar Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Enginar Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinden 20 adet süzen poşet çıkmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Enginar Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) atılarak demlenmesi beklenir.  Daha sonra isterseniz soğuk isterseniz sıcak olarak tüketebilirsiniz.

UYARI: Enginar Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Enginar Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)  doğal bir bitki çayıdır. Bit yan etki görülürse doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.