ES16 Kapsül Nedir?

Çalışan bayanlara nazaran ev hanımlarının daha çok şikayet ettikleri konulardan biride bölgesel yağlanmalar sonucunda oluşan basen, bel, kalça ve bacak bölgesindeki yağlanmadır. Her ne kadar ideal kilosunda olursa olsun bölgesel yağlanma nedeniyle kilolu duran bayanlar bu durumdan oldukça rahatsız olurlar. Genellikle yanlış besinler ile düzensiz beslenme ve hareketsiz kalma sonucunda oluşan bölgesel yağlanma problemi uygulamanız gereken bazı egzersiz programları ve basit diyet ile problem olmaktan çıkarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Formunun korumanın yollarından biride düzenli uyku ve beslenmeden geçmektedir. Bu nedenle özellikle ev hanımları her sabah aynı saatte uyanarak aynı saatte kahvaltı yapmaya özen gösterin. Yemeklerinizi hafif olan besinlerden yana kullanın ve öğün aralarında mutlaka bol su içmeye gayret edin. Ev işlerini daha hızlı tempoda yapmanız fazla yağlanma problemi olan bölgelerin daha hızlı çalışmasına ve dolayısıyla yakılmasına yardımcı olur. Kabul günleri ve toplantı gibi organizasyonlarda tabağınızı daha çok salatalar ile doldurun. Her gün mutlaka dışarı çıkın mesela, her gün markete ya da manava yürüyerek gidin. Akşam atıştırmalıklardan vazgeçin ve mutlaka akşam yemeğinden sonra yarım saat bile olsa yürüyüş yapmaya gayret edin.

ES16 Kapsül İçeriği ve Kullanımı

Özellikle diyet yapan kişilerin tercih ettikleri ürünlerden biri olan ES16, kapsül şeklinde tüketilen ve olan son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilen diyet ürünlerinden biridir. Doğal bitki ekstrelerinden ve bazı vitaminlerin biraraya gelmesi ile oluşan ES16 içerisinde ise; Üzüm Çekirdeği Ekstresi 40 Mg, Lotus Yaprağı Ekstresi 172 Mg, Yeşil Çay Ekstresi 96 Mg, Salep Orchidaceae 62 Mg, E Vitamini 7 Mg, L-Carnitine 69 Mg, C Vitamini 54 Mg bulunmaktadır. Ayrıca 1 kutu ES16 içerisinde 60 kapsül bulunmaktadır.

ES16 Kapsül Nasıl Tüketilir?

Zahmetli kullanım özelliği bulunmayan ES16 kapsül, sabahları aç karnına 2 kapsül ya da sabah ve akşam öğünlerinden 30 dakika önce bol su ile 1 adet almanız önerilmektedir. Doktorunuz tarafından başka şekilde önerilmediği taktirde günlük diyet ve egzersizlere ek olarak kullanabilirsiniz. Bunun dışında önerilen kullanım koşulları dışına çıkmamaya ve çocukların ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza etmeniz tavsiye edilmektedir.

ES16 Kapsül Yan Etkileri Nelerdir?

Bay bayan herkesin kullanabileceği bir ürün olan ES16 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılması önerilmez. Kronik hastalığınız ya da sürekli kullandığınız herhangi bir ilaç varsa kullanmadan önce doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin. İçeriğinde yer alan bitkilere alerjisi olanlar, hamileler, emziren anneler tarafından kullanılması önerilmez. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza müracaat ediniz.

ES16 Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Trabzon, Kütahya, Samsun, Kocaeli, Edirne, Manisa, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla ES16 temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde ES16 sahip olabilirsiniz.

ES16 Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

ES16 Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Hollanda, Litvanya, Belçika, Moldova, İtalya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
ES16, es16, es16 nedir, es16 nereden bulurum, es16 satışı, es16 sipariş, es16 kullanımı, es16 nasıl kullanılır, es16 içeriği nedir, es16 yan etkisi nedir, es16 yan etkisi var mı, es16 kimler kullanabilir, es16 kullanıcı yorumları, es16 kullananlar, avrupa sipariş, es16 avrupa, almanya sipariş, es16 almanya, es16 germany order, es16 avrupada nereden bulurum, diyet ürünleri, kilo kontrol, diyet, kilo vermek, kilo kontrol ürünleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.