ESKİ SEVGİLİ NASIL UNUTULUR ?

Eski Sevgiliyi Unutma Yolları

 Bazen istemediğiniz halde o çok sevdiğiniz kişiden ayrılmak zorunda kalırsınız.Yada ayrılmak istesiniz bile hala onu çok sever ve unutamazsanız. Nereye gitseniz, hangi şarkıyı dinleseniz, televizyonda hangi kanala baksanız yada hangi manzarayı görseniz hep o unutamadığınız eski sevgiliniz gelir aklınıza.Hatta bazen onu unutamamanıza rağmen başkasıyla yeni bir ilişkiye başlamayı denersiniz. Fakat belki biz eski sevgilinizi unutmanıza yardımcı olabiliriz. Peki eski sevgili nasıl unutulur ?

 Onunla geçirdiğiniz güzel anlar yerine size söylediği kötü sözleri yada kavgalarınızı düşünün.Yaptığı kötü şeyleri aklınıza getirmeye çalışın.Hatta bunlar arkadaşlarınızla birlikte düşünmeniz daha iyi olur.Onlar da size ekstra gaz verirler.Sonuçta o kadar iyi birisi olsa hala onunla birlikte olurdunuz. Demek ki yeterince iyi değildi ki size layık olamadı.k5

 Ayrıca yeni hobiler edinmeye çalışın.Yeni şeylerle uğraşın ve hayatın sadece ondan ibaret olmadığını, hayatın ne kadar güzel olduğunu görün.

Hemen ayrılık sonrası ılık bir duş iyi gelecektir. Duş alırken pozitif şeyler düşünmeye çalışın.

Sevgilinizden ayrıldınız diye kendinizi koyvermeyin.Kişisel bakımınıza dikkat edin.Nasıl olsa sevgilim yok diye bıyık bırakmanızda gerekmez.

Dostlarınıza daha çok zaman ayırın.Sevgilinizle birlikte iken görüşemediğiniz dostlarınız varsa onlarla tekrar görüşün. Buluşup birlikte bir şeyler yapın. Eğlencenize bakın ve güzel vakit geçirmeye çalışın. Hayatın güzelliklerini, pozitif yanlarını ve mutlu olunacak şeylerini görün, keşfedin. Mutlu ve pozitif olursanız çevrenizde bundan etkilenecek ve çevrenizde ki kişilerde böyle olacaklardır.