EVİNİZİ BAŞTAN DÖŞEYİN

Ev Dekorasyonu

 Son zamanların trendleri haline gelmiş olan ev aksesuarları ve mobilyaları üzerine olan yoğun ilgi haliyle bayanların ilgisini çekmiş ve evlerini baştan yaratma fikri kafalarında yer edinmeye başlamıştır. Moda sadece kıyafetlerde değil ev eşyaları ve ev aksesuarlarında da etkili olmaktadır. Eski duvar boyaları yerine şimdilerde evlerde silinebilir özellikli renk renk desen desen duvar kâğıtları kullanıma sunulmaktadır. Mobilyalar klasik kimliğinden arınmış ve modern bir görünüm kazandırılmıştır.

 Saray motifleri ve işlemelerinin öne çıktığı mobilyalarda renklerin birçok tonu kullanılmaya başlanmıştır. Televizyon üniteleri ve ışıklandırma sistemlerinin değişik modern kullanımları ile ev dekorasyonları son derece ilgi çekici olmaktadır. Evin dekoru bu dekoru hazırlayan kişinin kişiliğini yansıttığı için artık kişiler evlerinin kendilerini yansıtmalarını isteyerek evlerini baştan yaratmaya başlamıştır. Sıcakkanlı ve hareketli insanlar evlerinin her yerinde renklerin hâkim olduğu bir düzen kapsarken otoriter kişiler biraz daha klasik tarz ve koyu renk tonlarını tercih etmektedirler.dek0370

 Yaşam alanları içerisinin döşemesi de içinde yaşamak kadar önemlidir. Yaşamış olduğunuz alan ne kadar ferah ve size uygun isteğinize uygun olursa yaşadığınız ortamdan daha çok keyif alabilirsiniz. Zevkinize göre evinize modern ve çağdaş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ya da saray motifleri ve klasik dizaynınız ile yaşam alanlarınızda kişiliğinizi yansıtabilirsiniz.