EXCİPİAL KREM

EXCİPİAL KREM NEDİR?

Excipial kremle tanışmam aşağı yukarı 7 sene önce oldu. Ellerim çok kötü olmuştu ve ne yapsam bir türlü ellerimin soyulmasını engelleyemiyordum Eşimin annesi o zaman tabi daha evli değildik, bana bu kremi verdi ve ellerime sürmemi söyledi. Evet sürdüm ve mucize akşamına ellerimin soyulması mucize gibi durdu. Beni bu kremle tanıştırdığı için Anneme minnettarım açıkçası.

Daha sonra tekrar Anneme gittiğimde sordum ya bu krem mucize gibi bir şey nedir dedim bende alayım. Sen dur ben doktora yazdırıp alırım sana dedi. Aslında zaten fiyatı çok ucuzmuş ama tabi doktora yazdırılınca daha da oluyor. Bu bahsettiğimden de anlayacağınız üzere bu kremi doktorlar tavsiye ediyor ve doktorlar yazıyor tabi doktor haricinde de eczaneden alabiliyorsunuz. Ben dediğim gibi 7 yıldır bu kremi evimden eksik etmiyorum daha bitmeden yenisini gidip alıyorum çünkü benim eşimin de kullanabildiği tek krem bu diyebilirim. Çünkü elleri ve yüzü yağ içinde bırakmıyor oda bunu seviyor.

Excipial kremin iki çeşidi var birisi HYDRO diğeri ise LİPO. HYDRO olan su içinde yağ emülsiyonu yani su bazlı olan, LİPO olan ise yağ içinde su emülsiyonu yani yağ bazlı olan. Ben ikisini de dediğim gibi evimde bulunduruyorum. Kışın yağ bazlısını yazın su bazlısını kullanıyorum eşim ise devamlı su bazlısını kullanıyor. Aslında hem su bazlı olanı hem de yağ bazlı olanı sürdüğünüzde size yağlı hissi uyandırmıyor cilt kolayca bu kremi emebiliyor.

Benim yılda iki kere baharlarda ellerim soyuluyor ve tek ilacım Excipial krem. Başka ne kullandıysam geçirmedi. Sadece bu krem işime yaradı.

Onun haricinde ben bazen nemlendirici olarak bile kullanıyorum bu kremi gayet te memnunum. Bilmeyenlere duyurulur mutlaka ama mutlaka tanışın derim bu kremle.