Fresh Tea Çay Nedir?

Gırtlak ve beyin kanserinin %99’u, beyin kanamalarının %85’i, damar tıkanıklıklarının %90’ı, akciğer kanserlerinin %90’ı sigara içmekten kaynaklıdır. Sigara içenlerin vücuduna %15 ila %33 oranındı daha az oksijen girmektedir. Vücuda az miktarda oksijen gitmesi ise birçok hastalığın nedeni olabileceği gibi aynı zamanda cilt sağlığınıda olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Özellikle cilt bakımı konusunda hassas olan bayanlar cilt bakımlarından önce sigarayı bırakmaları ciltlerinde gözle görülür farkların ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Başta cilt lekerine, gözeneklerin tıkanmasına ve akne ve sivilcelerin oluşmasına, erken yaşlanmaya, özellikle dudak, ağız çevresinde ve ciltte koyulaşmaya neden olmaktadır. Bu nedenle önce vücut sonra cilt sağlığınızı korumak için sigarayı bırakmanız gerekmektedir.

Fresh Tea İçerisinde Bulunan Bitkiler

Birçok kişi tarafından satın alınarak kullanılan freshtea, içerisinde birbirinden farklı bitkileri bulundurmaktadır. Ayrıca 1 paket içerisinde 30 süzme çay vardır ve yaklaşık 15 günlük kullanım içindir. Çeşitli bitkilerden oluşan fresh tea içerisinde;

– Alkaloids,

– beta carotene,

– folate,

– gluconasturtiin,

– ıron,

– mucilage,

– magnesium, niacin, protein, vitamin B6, vitamin C, vitamin E, vitamin K, zeaxanthin gibi karışımları içermektedir. Bay bayan herkesin kullanabileceği sadece kronik hastalığı bulunan kişiler tarafından kullanılmaması önerilmektedir. Fresh tea kullanmak isteyen kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanmadan önce doktora danışmaları ve daha sonra kullanmaları daha sağlıklı olacaktır.

Fresh Tea Hazırlanışı ve Kullanılışı

Kolaylıkla tüketebileceğiniz ve sadece birkaç dakikada hazırlamanız için süzme poşetler halinde olan fresh tea, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer tüketilmektedir. 1 kupa bardağı sıcak suya 1 adet fresh tea süzme çay atarak 5-6 dakika kadar demlenmesini bekleyin ve demlendikten sonra bekletmeden hemen tüketin.

Fresh Tea Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Hatay, Adana, Hakkari, Bilecik, Çorum, Denizli, Aydın, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fresh Tea çay hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fresh Tea çayına sahip olabilirsiniz.

Fresh Tea Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Fresh Tea Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Ermenistan, Kazakistan, Moğolistan, Güney Kore ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
fresh tea, freshtea, fresh tea çay, fresh tea nedir, fresh tea nereden bulurum, fresh tea içeriği nedir, fresh tea içinde bulunan bitkiler, fresh tea ne işe yarar, fresh tea sigara bıraktırıcı, fresh tea nasıl kullanılır, fresh tea sipariş, fresh tea özellikleri, fresh tea asya sipariş, fresh tea azerbaycan, fresh tea azerbaycan sipariş, sigara, sigarayı bırakma yöntemleri, sigarayı nasıl bırakırım, nikotinin zararları, sigaranın cilde verdiği zararlar

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.