Gelinlere Özel Diyet

Taylan-Kümeli-Gelin-Diyeti

 

 

 

 

 

 

 

Özel bir güne yetiştirmek gereken şeyler kadar insanı telaşlandıran bir durum olamaz. Bu durum gerçekten insanı yoran bir süreçtir ama bazen tüm tatlı telaşlar içinde kaybolur tüm yorgunlukların. Yakın zamanda olacak olan düğün arifesindeyseniz, yapılacak olan alışverişler ve eğer fazlalıklarınız varsa durum gerçekten çekilmez bir hal almaya başlar, çünkü gelinlik içinde hem şık görünmek istiyorsunuzdur, hem de istediğiniz ölçülerde olan gelinliğe girmek ama bunlar için fazla vaktiniz olamayacağı için, yapmanız gereken şeyler arasında da hemen hızlı bir şekilde forma sokan bir sporun da mümkün atı olmadığı için acil ve son derece sağlıklı bir diyet uygulamanız şart.

Bu dönem hayatınızda yaşadığınız en stresli dönemlerden birisi olduğu için, bu stres faktörünü göz önüne alarak hareket edin.  Stresinizi yemekle atlatan biriyseniz tek şansınız çiğ yenilebilen sebzeler ve su ile bu durumu atlatabilirsiniz. Gelin adaylarını büyük bir stresten kurtaracak olan ve kısa bir süre içinde kilo vermelerini sağlayacak olan gelin diyeti listesi ise şöyle:

Kalkınca:

Bol su içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi

Kahvaltı:

2 dilim esmer ekmek, 2 dilim yağsız peynir veya 1 dilim yağsız peynir, 1 yumurta, şekersiz çay, domates

Ara:

1 meyve

Öğle:

Örnek1: ton balıklı veya tavuklu salata

Örnek2: sebze yemeği, ½ kâse Lıght yoğurt, 1 dilim kepek ekmek

Örnek3: 100-150 gram et, salata

Ara:

1 meyve

Ara:

1 bardak Lıght süt veya 1 bardak Lıght yoğurt

2-3 kaşık sade yulaf veya ½ paket diyet bisküvi

Akşam:

Etsiz sebze yemeği

1 kâse Lıght yoğurt

Salata

1 dilim esmer ekmek

Ara:

1 porsiyon meyve

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız

Gelin diyeti,diyet listesi,tam diyet listesi,sağlıklı kilo verme,hızlı kilo verme,kilo verme,şişmanlık,zayıflama,yaz diyeti,düğün,gelinlik,1 haftada 7 kilo verme,1 ayda 10 kilo verme,kilo vermek,kilo vermenin yolları,kilo vermek için,zayıflamak,zayıflama diyetleri,gelinlik modelleri,fazla kilo hesaplama,göbek eritme,kalça eritme,basen eritme,bölgesel yağ,bölgesel yağlardan kurtulma.