GELİNLİKTE 2013 MODASI

2013 Gelinlik Modası

 Her genç kızın hayalini beyaz gelinlik süsler. Gelinlik giyeceği günün hayaliyle yaşar. Ve o gün geldiğinde peri kızı gibi olmak isteriz. Kendimize en çok yakışacak dünyanın en güzel gelinliğini giyip en güzel gelini olmak isteriz. 2013’te evlilik planı kuranlar gelinlik seçimi için düşünmeye başlamışlardır. Peki bu yıl nasıl gelinlik modelleriyle karşılaşacak, gelinlikler hangi detaylarla süslenecek?

 2013 gelinlik modellerinde sadelik ve rahatlık ön planda.  2013 gelinlik modellerinde ilk göze çarpan balık kesimi modellerde ağırlık olması. Oldukça şık olan balık kesimler vücudu kalçalara kadar sarıp aşağıya iner. Ancak bu modeli kullanabilmeniz için vücut yapınızın ve hatlarınızın düzgün olması gerekmektedir. Alt kısımları kabarık olan model bu yıl çok tutacak gibi. Bununla birlikte gelinliklerde etekleri uzun olan modeller de göze çarpıyor.

 Yeni sezon gelinlik modellerinde beyaz ve kırık beyaz renklerin ön plana çıktığı gelinlikler tül detaylarla hareketlenmiş.  Farklı modeller ve çiçek desenleri ile donatılmış gipür ve danteller ile bu yıl bambaşka bir gelinlik havası hakim olacak gibi görünüyor. Beyaz gelinlik son birkaç sezondur olduğu gibi yine yerini kırık beyaz ve krem rengine bırakmış. Ayrıca klasik kolsuz staprez gelinlikler yerini askılı ya da sarkıntılı dantellerden oluşan kollu gelinliklere bırakıyor.

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 33%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}