Gold Slim Kavitasyon Cihazı Siparişi Nasıl Verilir?

Kilo vermek aslında matematiksel bir hesaplamadan ibarettir. Eğer gün içinde aldığınız kaloriden daha fazlasını harcarsanız bir günde kilo verebilirsiniz. Eğer aldiginiz kaloriden daha az enerji harciyorsanız mutlaka  kilo alırsınız. Bu nedenle gün içerisinde ne yediğimiz ve yediğimiz besinlerin kalorileri bizim için çok önemlidir. İster diyet yaparken ister diyet yapmadan aslında kilo vermeniz tamamen sizin elinizde. Gün içerisinde yediğiniz besinlerin kalorileri not alın eğer ortalama olarak 1200 ve 1500 kalori civarında ise bu gayet normal bir rakamdır ve hatta kilo vermenizi sağlayacak bir rakamdır. Fakat yediğiniz besinler 2000 kaloriden daha fazlaysa ve o gün içinde pek fazla enerji harcamadıysanız kilo almanız normaldir. En az kaloriye sahip besinlerin başında sebzeler gelmektedir. Özellikle yeşil yapraklı olan brokoli, ıspanak, karnabahar, pırası gibi sebzeler hem kalori bakımından düşük hemde sindirim sisteminin hızlanmasına yardımcı olan sebzelerdendir. Gün içerisinde sebze ağırlıklı beslenmeniz ise en az kaloriyi almanız konusunda size yardımcı olacaktır.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Nedir?

Tek bir bölge için kullanılmayan Gold Slim Kavitasyon cihazını bel ve alt karın bölgesi, ayak ve bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşur. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Nasıl Kullanılır?

Basit bir kullanıma sahip olan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı şekilde kolay kullanıma sahip bir cihazdır.

1. Mod: Ultrasonik ve İnfrared Modu

Öncelikle uygulama yapacağınız bölgeye thermal jel sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

2. Mod: Mikro Akım Modu

Uygulamanın yapılacağı bölgenin temiz olduğuna emin olduktan sonra cihazın power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. Yaklaşık 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım düğmesine basarak seviyesini ayarlayabilirsiniz.

3. Mod: İnfrared Modu

İlk olarak uygulama yapacağınız bölgeye nemlendirici krem sürün ve power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını bekleyin. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Kastamonu, Niğde, Kırşehir, Karaman, Aydın, Denizli, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold slim kavitasyon cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Suudi Arabistan, Gürcistan, Ermenistan, Japonya, Güney Kore ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, asya, goldslim asya, asya sipariş, azerbaycan sipariş, goldslim ne kadar, kavitasyon cihazı asya, azerbaijan order, asyada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, kalori hesabı, günlük ne kadar kalori almalıyız

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.