Haftanın Kombini

Haftanın Kombini – Sokak Modası

 

 Bu hafta Haftanın Moda Kombinasyonu köşemiz için araştırma yaparken çok güzel bir hırkaya rastladım ve bayıldım:) Bu haftanın kombinini bu hırka üzerine kurmayı planladım ve kombini tamamladım. Sokak modası olarak tabir edilen 2013 modasına uygun bir kombin olduğunu düşünüyorum. Sizde düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

 Çok şık kırmızı hırkamızın altına güzel bir kot pantolon seçtim. Dizdeki dikişlerinin kabarık durması sebebi ile kilolu bayanlara tavsiye etmiyorum. Zayıf olan hanımlar rahatlıkla giyebilir ve çok yakışacağına eminim. Hırkamızın içine bu yılın modası olan kurukafa baskılı tişört seçtim. (Her ne kadar bu modayı sevmesem de doğru kombin ile hoş sonuç verebiliyor) Benim tabirimle çirkin kurukafalar:D Ayakkabı ve çanta olarak yine bu yılın modası arasında olan zımbalı, zincir modasını kullandım.

 Kıyafetin tamamına bakarsak ayakkabılar farklı bir tarz kattı diye düşünüyorum. Kolyeyi çok beğendim, resmi biraz büyük koymuşum aslında biraz kaba durmuş fakat gerçekten çok hoş bir kolye. Sipariş versem mi acaba? diye düşünüyorum:) Makyajımız hafif smokey makyaj olarak düşündüm, resimde de görüyorsunuz. Tırnakları bu kıyafete biraz farklılık sağlaması için resimdeki oje rengini seçtim. Umarım beğenirsiniz.

Hırka: £1,095 – nelly

Bluz:  £15 – houseoffraser

Jean: €890 – balmain

Kolye: $145 – maxandchloe

Çanta: $122 – chicnova

Ayakkabı: $23.95 – sammydress

 

Geçen haftanın kombini için tıklayın..