HAFTANIN MODA KOMBİNASYONU

Elbise Kombinasyonunda Bu Hafta;

Ceket:                Ralph Lauren 275£
Etek :                  Alexander Wang 280£
Ayakkabılar: Christian Lauboutin 895£
Çanta:                 Anya Hindmarch  549$ (İndirimde)
Küpeler:            Sidecca’ dan temiz edebilirsiniz 7.00$

 

 

 

 

 

 

 

—————————————————————————————————————————————————————–

 GEÇEN HAFTANIN ELBİSE KOMBİNASYONU

Haftanın Moda Kombinasyonunda Bu Hafta;

Bu hafta jean ile kombinlenmiş, kahverengi renklerin hakim olduğu şık bir kombin ile karşınızdayım. Özellikle ayakkabıları çok beğendiğim:)

Kullanılan takılar renklerle uyumlu fakat kolyeyi istisna bir durum olarak koydum, dilerseniz kolyeyi görmeyebilirsiniz. Ceket kolye ile kullanılınca biraz fazla abartılı olacağını düşünüyorum, ya sizce?

 

 

—————————————————————————————————————————————————————–

 GEÇEN HAFTANIN ELBİSE KOMBİNASYONU

Sitemiz için yeni tasarlanan ”Haftanın Moda Kombinasyonu” sayfası şuandan itibaren yayındadır. Her hafta sonu sizlere en güzel çeşitli moda kombinasyonları hakkında yazılar yayınlayacağım. Umarım yayınlanan kombinasyon örneklerine düşüncelerinizi ve yorumlarınızı esirgemezsiniz.

09.12.2012 En Beğenilen Moda Kombinasyonu:

 Sizlere bu ilk haftamızda Gri tonlarının hakim olduğu çok tatlı bir elbiseyi seçtik. Genel bakıldığında doğru etek boyunda olan, bordoya çalan kırmızı topuklu ayakkabısıyla ve aynı renklerdeki çantası elbiseye bir canlılık veriyor. Kullanacağınız rujun rengi ile tam bir kombinasyon içerisinde olacağınızdan hiç şüphem yok!

 Etek boyundaki kıvrımlar yerinde ve etek boyu olarak kısa boylu kadınlarında kullanabileceği bir imkan sunuyor. Belden oturtmalı kemeri sayesinde vücudunuzun hatlarını ortaya çıkartan şık bir görünüm kazandırıyor.

 Ayakkabılarda  bu senenin modası platform topuk kullanılmış, topuk yüksekliği gayet hoş, topuğunda kullanılan hassas kırmızı rengi ile elbiseye tam uygunluk gösteriyor.

 

 

Bu kadar şık bir kadının yanında şöyle yakışıklı ve şık bir beyefendi hiç fena olmaz sanırım. Bu hafta beylerimizi unutmadık ve onlar için ”Haftanın Moda Kombinasyonu” köşemizde bir kombinasyon hazırladık.

Evet, bu güzel şık bir hanımefendinin yanına yakışacak, şık bir beyefendi!

Erkekte de kadın kombinasyonuna uygun, gri renklerinde gömlek ve çok şık bir ceket kullandık. Ayakkabı ve kemerin rengi bu tarz giyinen erkeklerde en doğru seçim olacaktır.

HERKEZE İYİ ALIŞVERİŞLER DİLİYORUM

Haftaya Kadın Extra ”Haftanın moda kombinasyonu” bölümümüzde görüşmek üzere..