Hande Subaşından Kadınlara Tüyolar

Ünlülerle yapılan bir röportajda ünlü kadınlara Erkeklerin Kadınlar hakkında yanlış bildikleri şeyler  sorulmuş. Hande Subaşı’da bu ünlülerden birtanesi. Bakalım Hande Subaşı bu konuda neler söylemiş;

Herkes erkekleri evin karar mekanizması sansada aslında evin karar mekanizması her zaman kadındır. Erkek vucudun kafasıysa kadında boynudur, boyun nereye dönerse kafa oraya gider.

Kadınlar çok sessiz sedasız dursalarda aslında bilmedikleri ve yapamdıkları hiç bir şey yoktur, erkeklerin bunu farkedebilmesi için kadınlar üzerinde biraz dikkatli inceleme yapmaları gerekmektedir.

Her zaman çapkınlıklarıyla övünmeyi seven erkekler aslında kadın ona izin vermedikçe çapkınlık yapamaz.

Erkekler her zaman kadınları hep yanlış anlamıştır mesela kadınların parayı çok sevdiği gibi, aslında kadınlar maddiyattan çok maneviyata daha önem verir.

Kadınlar erkeklere göre her zaman daha duygusaldır evet ancak kadınlar duyguyu ve mantığı birbirinden ayırmayıda çok iyi bilirler . Bu yüzden aslında erkeklerden de her zaman daha mantıklıdırlar.

Erkeklerin yanlış bildiği bir konuda çocuk  konusudur, kadınlar çocuk yapmayı eşlerini eve bağlamak için yada ilişkileri kuvvetlensin diye yapmazlar çocuk yapmayı sadece kendileri için isterler zaten çocuk olduktan sonra hayatlarında başka bişey olmasada olur.

Muhtemelen bunu hepimiz artık çok iyi biliyoruz kadınlar kesinlikle erkeklere güzel görünmek için değil hemcinsleri karşında daha kuvvetli görünmek için kendilerine özenirler.

Kadınların erkeklerden daha çabuk ve daha çok aşıl olduğu düşünülsede buda aslında bir yanılgıdır, kadınlar kolay aşık olmazlar çok seçicidirler.

Biz kadınlar genellikle hemcinslerimizle değil erkeklerle dost olmayı seçeriz, çünkü erkeklerin dostlukları kaprissiz kıskançlık olmayan dostdoğru bir dostluktur.

Bence Hayatta Nefret eden ve kin güden bir kadından daha tehlikeli hiç birşey yoktur.