Hızlı Zayıflamak İçin Ne Yapılmalı?

 

Fazla kilolarınızdan sıkıldıysanız acilen kilo vermeniz gerekiyorsa hemen başlasanız çok iyi olur. Siz kendinizi kişisel olarak mükemmel bir fiziğe sahip olarak düşünebilirsiniz. Ancak kilo vermeniz gerekiyorsa da bunu göz ardı etmemeye bakın. İlla ki çok zayıf olduğunuz döneme dönmeniz gerekmiyor. İstediğiniz kıyafeti istediğiniz zaman giyebilecek şekilde zayıflamaya bakın. Kendinizi olmayacağınız bir kiloda hayal etmeyin. Kendinizi tanıyın. Mantıklı ve gerçekçi düşünün. Böylece bu zamana kadar düştüğünüz hatalara tekrar düşmezsiniz.

 

İlk yapacağınız şey kendinizi zayıf düşünmeye odaklamak…. İhtiyacınız olan bir tarih, plan ve program ve destek. .

  • Tarih: Kendinizi zayıflamaya hazırladıysanız en kısa süreçte kilo verme tarihini belirleyin. Kilo vermenin en önemli etmeni ve başlangıç noktası tarihtir.
  • Ne zamana kadar ne kadar kilo vermeniz gerektiğini bir kenara yazın. Fakat bu tarihi ve hedefinizi sürekli görebileceğiniz bir yere asın.kilo-vermek4
  • Plan ve Program: Kendinize 3 haftalık bir süre verin. Sevebileceğiniz ve sürekli yapacağınız bir egzersiz programı belirleyin. Yapabiliyorsanız eğer haftada 5 kere, vaktiniz olmuyorsa 2-3 gün spor yapmaya özen gösterin. Yaklaşık olarak 45-60 dakika yeterli olacaktır. Bu ilk başta sizi zorlayacaktır ama belirli bir süreçten sonra alışacaksınız.
  • Destek: Tüm bunları yaparken size sürekli destek olacak bir arkadaş edinin. Bu arkadaşınız sizi bütün gün takip etsin ve sizi gerekli noktalarda uyarsın. Bu şekilde kendinizi kontrol edebileceksiniz.

 

Bunları uygularsanız sonuç mükemmel olabilir! Eğer bu önerilerimizi dikkate alır ve uygulamaya sokarsanız en kısa sürede hedefinize ulaşırsınız. Bu sizin ödülünüz. Unutmamanız gereken şey 3 hafta boyunca bu önerileri düzenli olarak uygulamanız. Kilo verimi başladıktan sonra zaten kendini otomatik olarak gelişecektir.