İHAİR SAÇ SPREYİ NEDİR? NEREDEN BULURUM?

İHAİR SAÇ SPREYİ NEDİR?

Güçsüz saçlar gün geçtikçe her insanda görülmektedir. Sağlıksız beslenmek ya da düzensiz beslenmek gibi birden çok sebep olabilir. Uykusuzluk, stres, hava şartları vs. gibi çok fazla etken vardır. İhair saç bakım ürünü olup, saç köklerine canlılık katmayı amaçlar.

İHAİR SAÇ SPREYİ FAYDALARI:

Saç losyonu özelliği; İHair saç uzatmadaki temel faktör olan kafa derisindeki yağ asitleri yaratım sürecini hızlandırıyor. Eğer kafa derinizde ve vücudunuzda yeteri kadar hidrasyon ve gıdalar yoksa, saç uzamanız duruyor. Saç derisi yağ ve nem oranını eşitlemeyi ve düzenli hale getirmeyi amaçlar. Saçları besleyerek saç uzamasını amaçlar, saç dökülmesini engellemeyi amaçlar. İçeriğinde ki bitki özleri, vitamin ve mineraller ile birlikte saçları uç noktadan besleyerek kök kısmına kadar etkili bir onarım sağlamayı amaçlar. Yıpranmış saçları, dinç tutmayı amaçlar, parlak ve canlı görülmesini sağlamayı amaçlar.

İHair saç spreyi içeriği:

Urtica, Herba Moxibustion, Biotin, Yeşil Çay, B6 & B3 Vitaminleri, Procyanidin içermektedir.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

ihair saç spreyi, saç spreyi, ihair, hair, ihair saç spreyi nedir, ihair saç spreyi nasıl kullanılır, ihair saç spreyi içeriği, ihair saç spreyi içindekiler, ihair saç spreyi sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.