İhair Saç Spreyi Nedir ?

İhair saçınızı korur ve saçınızın çıkmasına yardımcı olur. Erkekler saç dökülmesinin önüne geçemiyorlar ama bir çaresi var ihair , İhair diğerlerine benzemez ve saçınızı korumak ve gürleştirmek amaçlı üretilmiştir.

96fca076efb8e2d6024a23270a2a95c5-1

ve yeni saçlarınız çıkmasına yardımıcı olur . Ve ihair sizin  saçlarınızdakı kırıklarıda düzenler buda bir yandan saçınıza bakım yapar demek oluyor Kellik başınıza dert olduysa giden saçlarınıza üzülüyorsanız çevre tarafından alay konusu oluyorsanız buna dur deyin ihair size bu konuda yardım edebilir.

sac

Çünkü ihair güvenirliği ile son zamanların en sık tercih edilen ürünlerindendir. İhair sizin saçlarınızı korur ve besler bu yüzden ihair’i tercih etmelisiniz.
ihar

İhair sizin saçlarınızı sağlıklı bir şekilde onarabilir. İhair sizi saçlarınızı eski görünümüne kavuşmasına yardım edebilir ihair kolay kullanımıylada sizi yormaz vaktinizi almaz. İhair’i kullanmak çok kolay üstelik kötü bir kokusuda yoktur sizi rahatsız etmeden sizin saçlarınızı koruyabilir ihair’in herşeyden önde tuttuğu güvenilirliği ve kolay ve hızlı hizmetiyle ihair saçı dökülenlerin ve saçı seyrek olanların kullanması gereken bir ürün

İçeriği ;  Urtica, Herba Moxibustion, Biotin, Yeşil Çay, B6 & B3 Vitaminleri, Procyanidin içermektedir.

Kullanımı ;  iHair spreyi saçınızın tamamına her gün düzenli olarak uygulayabilirsiniz

İhair Avrupa Sipariş ; Romanya , Ukrayna , Hollanda vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

İhair Türkiye Sipariş ; İstanbul , Ankara ,Bursa gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.