İsveç İksirinin İçeriği ve Kullanımı

Hayatımızın bir kısmını uyuyarak, dinlenerek, yemek yiyerek ya da spor yaparak geçiririz. Sağlıklı bir vücudun parçalarını oluşturan bu durumlar sağlıklı bir yaşamında önemli kaynaklarındandır. Özellikle beslenme doğduğumuz andan itibaren yaşamımızın sonuna kadar devam ettirdiğimiz bir olgudur. Nedeni ise sağlıklı bir yaşamın ve hatta yaşamın devam ettirilebilmesi için olmazsa olmazlar arasındadır. Bu nedenle gün içerisinde enerji toplayabilmek, günlük işlerimizi yapabilmek için mutlaka beslenmemiz gerekmektedir.

Ancak gün içerisinde yaptığımız bazı yanlış beslenme alışkanlıkları ne yazık ki sağlıklı yaşamamıza gölge düşürmektedir. Bunların başında gelen yanlış besinleri gün içerisinde çok fazla tüketmemiz gelmektedir. Özellikle fast-food, hazır, konserve gıdalar ya da dondurulmuş hazır gıdaları tüketmemiz gelmektedir. İçerisinde birçok koruyucu madde bulunduran ve trans yağları içeren bu gıdalar ne yazıkki sağlıksız beslenme grubunda yer almaktadır. Bu nedenle tükettiğiniz besinlerin daha çok sağlıklı, doğal ve mevsiminde olmasına dikkat etmeniz sağlıklı yaşamın bir parçası haline gelecektir.

İsveç İksiri Nedir?

Başta bakanlık onaylı olması nedeniyle kişilerin güvenini kazanan ve bu nedenle birçok kişi tarafından satın alınan ve Avusturya’dan ithal edilen orijinal İsveç şurubu aylarca kanyak içerisinde bekletilen çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşiminden meydana gelmiştir. Aynı zaman İsveç iksiri olarak da bilinen İsveç şurubu, Türkiye’de birçok ünlünün gönül rahatlığı ile kullandığı bir üründür.

İsveç İksirinin İçeriği Nedir?

Birbirinden farklı ve doğada bulunan çeşitli bitkilerin karışımından ve meydana gelen İsveç şurubu içeriği aynı zamanda yoğun bir kıvama sahip bir üründür. İçerisinde bulunan doğal bitkiler ise;

– 10 gr sarısabır,

– 9 gr ravent kökü,

– 7 gr mirra,

– 5,5 gr cedvar,

– 3,5 gr centiyane,

– 2 gr domuz dikeni,

– 6,5 gr melekotu kökü,

– 9 gr eğir kökü, 1 gr doğal kafur,1 gr sinameki,1 gr besbase,1 gr tarçın,0,5 gr kakule ve 0,1 gr safran gibi çeşitli ve doğal bitki ve bitki kökleri bulunmaktadır.

İsveç İksiri Nasıl ve Ne Kadar Kullanılır?

İki farklı şekilde de kullanılabilen İsveç iksiri hem gargara şeklinde hemde kompres şeklinde kullanılabilen bir üründür. Yeterli miktarda ağzınıza alarak gargara şeklinde kullanabilirsiniz. Bunun dışında kompres yapacağınız bölgeye önceden masaj kremi sürülür, uygun büyüklükte bir pamuk veya bez parçasını İsveç şurubu ile ıslatılır. Sıvının fazlasını sıkın ve nemli pamuk veya bez sorunlu bölgeye koyarak yayın. Üzerini bir naylon parçası ile örtün ve hepsi büyük bir bez veya sargı bezi ile sarın. Kompres süresi 2-4 saat kalabileceği gibi gece boyunca da kalabilir. Bunun dışında ağız ve dişler için hassas bakım yapmak içinde kullanılır.

İsveç İksiri Kullanmak Yan Etki Yapar mı?

Bakanlık onaylı ve orijinal olan maurers İsveç şurubu şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan bay bayan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Ancak İsveç şurubu, sadece 18 yaşından küçüklerin dahili kullanması önerilmemektedir. 3 yaşından büyüklerde harici olarak kullanılabilir. Bunun dışında orijinal olmayan sahte ürün kullanımından sakının. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

İsveç İksirini Türkiye’de Nerede Bulurum?

Hem orijinal ürün garantisi hem de uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Konya, Kahramanmaraş, Isparta, Diyarbakır, Giresun, Zonguldak, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden İsveç şurubunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca İsveç şurubu için Ankara toptan satışımız bulunmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde en kısa sürede orijinal ve faturalı İsveç şurubuna ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
isveç şurubu, isveç şurubu nedir, isveç şurubu çayı, isveç şurubu fiyat, isveç şurubu içindekiler, isveç şurubunun faydaları, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu nasıl içilir, isveç şurubu yapımı, isveç şurubu nedir faydaları, isveç şurubu alkollü, isveç şurubu alkol oranı, isveç şurubu alkolsüz, isveç şurubu al, isveç şurubu ağız yarası, isveç şurubu avusturya, isveç şurubu ankara, isveç şurubu maurers, orjinal isveç şurubu, faturalı isveç şurubu, isveç şurubunu kimler kullanabilir, isveç şurubunu kimler kullanamaz, isveç şurubunu nereden bulurum, isveç şurubu onaylı izinli, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu, sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam, isveç iksiri nedir, isveç iksiri nasıl kullanılır, isveç iksirini nereden bulurum, sağlıklı yaşam kuralları, sağlıklı yaşam önerileri, isveç iksiri, sweden bitter, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.