JANE İREDALE ALTIN TOZLAR SERİSİ

                Jane Iredale’den Altın Tozlar Serisi

 Kış mevsimi boyunca solgun görünen cilde ışıltı kazandırmak, yaz mevsiminde de güneşin parlaklığını yansıtmak için Jane Iredale’nin kadınlara sunduğu  Altın Tozlar Serisi çok amaçlı bir kozmetik olarak dikkat çekiyor. Altın Tozlar aslında göz farı olarak tasarlanmış. Ama özellikle Rose, Pink, Gold renkleri sadece gözlerde değil yanak, dudak ve dekolte bölgesinde de çok iyi sonuç veriyor.

 İçeriğindeki 24 karat altın tozları ve kalıcılığı arttıran mika dışında pek fazla madde bulunmayan Altın Tozlar Serisi bu sadeliği ile altının zarif ışıltısını ön plana çıkarıyor. Allık olarak çok taze ve duru bir görünüm sunan ürün, dekolte bölgelerinde de parıltısı ile dikkatleri çekiyor. Altın Tozlar dudaklarda parlatıcı olarak da kullanılabiliyor.

 Altın tozların çok amaçlı kullanımından bahsetmişken saçlarda kullanıldığına da dikkat çekmek lazım. Saç jölenizin içine ya da waxa biraz Jane Iredale Altın toz ekleyin ve saçınızı bununla şekillendirmeye başlayın. Altın tozlarının ışıltısı tüm saçınızı saracak ve size oldukça çekici bir görünüm kazandıracak. Kış mevsiminin güneşsiz, gri günlerinde size yaz güzelliğini hissettirecek.