Kadın Güzellik Sırları

Saçlarınızı düzeltin

Saçlarınıza nemlendirici kremlerden biraz sürerseniz saçlarınızın elektiriğini almış olursunuz. Banyo sırasında sürerseniz, saçlarınız daha parlak olduğunu görürsünüz..

Kirpiklerin görünüşü

Eğer sürdüğünüz rimel, kaşlarınızda çipil çipil görünüyorsa rimeli kesinlikle kirpik uçlarına sürmeyin. Kirpik diplerine derinlemesine sürmeyi deneyin.bakimli-kadin-11

Gözlerinizdeki şişlik

Sabah kalktığınızda gözlerinizde şişlik görünüyorsa, uyuduğunuz ortamı havalandırın. Daha sonra pamuğu rahatlatıcı losyona batırarak gözlerinize 10 dakika bekletin.

Güne zinde başlayabilmek

 Sabahları yorgun kalıyorsanız vücudunuzu toksinlerden arındırmak için bir bardak limonlu ılık su içebilirsiniz, cildinize de maden suyu ile masaj yaparsanız canlandırmış olursunuz.dunya-kadinlarindan-guzellik-sirlari-14156

 

  Eğer farlarınız göz kapaklarınızın üzerinde birikiyorsa asla yağ bazlı farlar kullanmayın. Yoğun renk pigmentleri içeren pudra farlardan kullanmalısınız. Hafif sedefli farlarda bu konuda çok kullanışlı. Çünkü içeriğindeki sedefli maddeler göz kapağının üzerine yapıştığı için birikme yapmaz.