KADIN SAATLERİ

2013 Moda Saat Markaları

 Saatler, kadınların vazgeçemediği hatta hemen hemen her bayanın kolunda olan bir aksesuar’ dır. Bu yazımızda kadın saatlerine deyineceğiz. 2012 bitti, 2013 yılının şubat ayına girdiğimiz şu günler de alışverişe çıkan hanımların ilk tercihi olması kaçınılmaz.

 Kadınların tercih ettiği renk modelleri, renkli saatler olacak. Kadınların özel günlerindeki veya iş zamanların da en büyük destek kaynaklarıdır.

 Kadınların diğer bir tercihi de büyük ve küçük saat modelleri, öyle ki kadınlar en rüküş demeyelim, uyumsuz kombineleri bile uyumlu hale getirirler bir aksesuar ile. Tercih ettikleri kordon tipi ise genel de çelik’ dir. Renk olarak açık demiştik, şu anlık kullanılan saat renkleri, metallik gri ve beyaz dır.

Bundan daha eski yıllarda saat daha ince ve küçüktü, yıl değiştikçe moda da değişiyor. Ayrıca daha demin de değindiğimiz eski yıllarda renk seçimleri genel olarak kapalı ve kapalı tonlardı.

Günümüze baktığımızda artık kadınların ilgi noktası olan saatler, kadınlar’ a şık ve estetik bir görünüm sağlaması kaçınılmaz. Açık ton tercihleri 2013 yılında sık göreceğimiz bir renk tipi olacak kadın saatlerin’ de.

Her çeşit marka’ dan her fiyat tipine göre saat bulmak mümkün markalara bakacak olursak. Sırası ile şunları yazabiliriz.

Saat Markaları

  • Daniel Klein
  • Guess
  • Just Cavalli
  • Go
  • Ann Taylor

Bu markalara bunları yazmamız mümkün, 2013 yılındaki tercihler olması muhtemel markaları sizinle paylaştık, yazılarımız devam edecek.