KALEM ETEK NEDİR? NASIL KOMBİNLENİR?

KALEM ETEK NEDİR? NASIL GİYİLİR?

 Kalem etekler kadınların yıllardır vazgeçemediği eteklerdir. Diz altı yüksek belli olan bu etekler kadınları her zaman daha şık ve bacaklarını daha güzel gösterir. Ayrıca kadınların bu etekleri seçme sebebi kadınların boylarını daha uzun gösteriyor olmasıdır. Artık yılımızda kalem etekleri birçok kumaştan bir çok rengini birçok çeşidi var. Dantelinden tutun derisine kadar istemediğiniz kadar kalem etek çeşidi bulunuyor.

Peki Kalem Etekleri Nasıl Kombinleyebiliriz?

Klasik Kombin; Kalem eteklerle klasik bir kombin oluşturabilmek için isterseniz ipek gömleklerle isterseniz ceketlerle kombinleyebilirsiniz.

Romantik Kombin; Kalem eteklerle romantik bir kombin oluşturmak isterseniz kesinlikle dantel kalem etekleri tercih etmelisiniz. Saten kalem etekler ve dantel üstlerle de romantik bir kombin elde edebilirsiniz.

Denim Kombin; Bu kombini oluştururken deri kalem eteklerin üzerine daha asi bluzlar yada asi gömlekler tercih edebilirsiniz.

Spor şık kombin; Bu kombinde renkli kalem etekleri sade üstlerle kombinleyebilirsiniz.

Tabi bu kombinleri isteğe göre ve zevke göre çoğaltmamız mümkün. İsterseniz şimdi ünlü kadınlar bu kalem etekleri nasıl kombinlemiş bir ona bakalım

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 50%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}