KİLOLU KADINLAR İÇİN GİYİM ÖNERİLERİ

KİLOLU KADINLAR NASIL GİYİNMELİ

Hangi birimiz biraz kilo alsak bunu problem haline getirmeyiz ki ? Hepimiz için kilolar problemdir. Ama aslında önemli olan o kiloylada mutlu olabilmek. Kilolu kadın çirkin kadın değildir çünkü, kilolu ancak çok güzel kadınlar biliyorum bunların en başında da balık eti olarak adlandırdığımız ve dünyanın bence en güzel kadını olan marilyn monroe ’dur. Marilyn Monroe’de zayıf bir kadın değildir ancak dolgun ve çekici hatlarıyla dünyanın en güzel kadını olarak adlandırılmaktadır. O zaman neymiş önemli olan kilo değil o kiloyu nasıl değerlendirdiğimiz ve giydiğimiz kıyafetlerle hoşlanmadığımız ve problemli olduğunu düşündüğümüz bölgelerimizi kapatmamış gerekmektedir. Böylelikle tüm sorunlarımızdan kurtulacağız. Peki Kilolu kadınlar nasıl giyinmelidir diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Hemen cevaplayabilirim. Lütfen yazımı okumaya devam edin.

  • Bol giyinmekle kilolarınızı sakladığınızı asla düşünmeyin. Aksine kendinizi daha da kilolu gösterirsiniz. Aksine hatlarınızı belli eden ve sevdiğiniz beğendiğiniz bölgenize dikkati çekecek kıyafetler giyin. Yüksek topuklu ayakkabılar her zaman bir hiledir ve bizi olduğumuzdan zayıf ve güzel gösterir. Bu yüzden gardrobunuzun baş rolünde her zaman yüksek topuklu ayakkabılar olsun.
  • V yaka kıyafetler kilolu kadınlar için vazgeçilmez olmalıdır. Bu şekilde dikkatleri dekoltenize toplayarak diğer bölgelerinizin daha az görünmesini sağlarsınız.
  • Kemerler, her zaman belinizin daha ince görünmesini sağlar. Belinize ince bir kemer takarak bu hileden de yararlanabilirsiniz.
  • Yüksek bel’li bol paça ve yere kadar uzanan pantolonlar topuklu ayakkabılarla giyildiğinde hem bizi olduğumuzdan daha uzun hem de daha zayıf görünmemizi sağlar.
  • Üstü daha dar alta doğru bollaşan formlar vücudumuzu her zaman daha orantılı gösterir.
  •  Siyah herkesin bildiği gibi bizi olduğumuzdan daha zayıf gösterir.
  • Siyahın haricinde tüm bedende tek renk giyinmekte bizi olduğumuzdan daha zayıf ve uzun gösterir.
  • Yumuşak dokulu ve dökümlü kumaşlar bizi her zaman daha zayıf gösterir. Zaten bu dokudaki kıyafetler kıvrımlarımız için muhteşemlerdir.

Evet bunlar size vereceğim tüyolardı. Bunların haricinde birde aşağıdaki örnek resimleri incelerek bunları kendinizde uygulayabilirsiniz.