Kleopatra’nın Güzellik Sırrı ‘’Eşek Sütü Kremi’’

Güzellik konusunda bayanların ne kadar titiz ve dikkatli davrandıklarını hepimiz biliriz. Yüzyıllar öncesinde bile bakımlı ve güzel olmayı isteyen bayanlar bu sebeple çeşitli yöntemler ile güzelliklerini korumak istemişlerdir. Yüzyıllar öncesinde bile saatlerce boyunca hamamlarda zaman harcayan bayanlar, yine o dönemde şifalı bitkiler ile bazı ilaçlar ya da kremler yaparak ciltlerine, saçlarına ve vücutlarına uygulamışlardır. Bu duruma verilecek örneklerden biride asırlar önce var olan Mısır kraliçesi Kleopatra olmuştur. Güzelliği ile günümüzde bile konuşulabilen Kleopatra özellikle eşek sütünü cildinin kusursuz görünmesi için kullanmıştır. Eşek sütü ile banyo yaparak ya da yüzüne uygulayan Kleopatra bu nedenle her daim güzelliğini korumayı başarmıştır. Bu durumu öğrenen günümüzdeki bayanlar ise eşek sütüne ve eşek sütünden oluşan cilt bakım ürünlerine daha fazla ilgi göstermeye başlamışlardır.

Asinus Eşek Sütü Kremi

Son zamanların merak edilen konularından biri olan ve sağlık alanında bilgili olan kişiler tarafından önerilerilen içeceklerden biride eşek sütü tüketimi olmuştur. Sağlık açısından sayısız faydası olduğu uzmanlar tarafından söylenen eşek sütünün bir etkisi de cilt üzerinde sergilediği bazı özellikler olmuştur. Cilt bakımı alanında kullanımı tarih öncesine dayanan eşek sütü özellikle güzelliği ile asırlardır isminden bahsettiren Mısır kraliçesi Kleopatra’nın da kullandığı cilt bakım yöntemlerinden biri olmuştur. Bu nedenle tüm bayanların dikkatini üzerine çeken eşek sütü yüzyıllardır birçok kozmetik malzemesinin ve cilt bakım ürünlerinin içerisinde sıkça yer edinmiştir.

Asinus Eşek Sütü Kreminin Kullanımı ve Detayları

Günümüzde birçok kişi tarafından merak edilmesi sebebiyle bilimsel araştırmalara da konu olan eşek sütü, anne sütüne en yakın değerlere sahip olan sağlıklı ir içecek olduğu uzmanlar tarafından belirtilmiştir. Bu nedenle eşek sütü tüketimi ya da cilt bakım ürünlerinde tercih edilmesi kişilerin güven duymasını sağlamıştır. Asinus eşek sütü kremini her gün düzenli olarak sabah ve akşam cildinize masaj yaparak uygulamanız yeterli olacaktır. Yani kullanım sıklığını siz kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Ürünü kullandıktan sonra mutlaka kapağınının kapalı olmasına ve güneş almayan ortamda korunmasına dikkat ediniz.

Asinus Eşek Sütü Kremini Kimler Kullanabilir?

Oldukça basit ve pratik kullanım kolaylığına sahip olması sebebiyle eşek sütü kremi, bay ya da bayan cilt bakımı konusunda dikkatli olan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen cilt bakım ürünlerinden biri olmuştur. Birçok kişi tarafından yıllardır kullanılan eşek sütü kremi şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış bir üründür. Ancak dilerseniz bileğinizin iç kısmına sürerek ve bir süre bekleyerek cildiniz üzerinde test edebilir veya doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Asinus Eşek Sütü Kremini Nereden Bulurum?

Kısa sürede teslimat kolaylığı ile birlikte Ankara, Ordu, Rize, Artvin, Denizli, Aydın, Samsun, İzmir, İstanbul ve diğer tüm şehirlerimizden en kısa sürede temin edebilirsiniz. Sizlerde Asinus Eşek Sütü Kremine sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizlerde Asinus Eşek Sütü Kremine sahip olabilirsiniz.

Asinus Eşek Sütü Kremi Asya’da Nerede Satılır?

Tüm Asya ülkelerine kısa zaman içerisinde sipariş gönderim kolaylığı ile birlikte Azerbaycan, Suudi Arabistan, Moğolistan, İran, Irak, Suriye, Ürdün ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Asinus Eşek Sütü Kremine sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
eşek sütü, eşek sütünün etkileri, eşek sütü kremi, eşek sütü kremi nerede satılır, eşek sütü kremi ne işe yarar, eşek sütü kremi nasıl kullanılır, eşşek sütü, eşşek sütü kremi, asinus eşek sütü kremi, asinus eşek sütü kremi kullananlar, asinus eşek sütü kremi kullanıcı yorumları, asinus eşek sütü kremi nasıl kullanılır, asinus eşek sütü kremi nereden bulurum, asinus eşek sütü kremi nerede satılır, asinus eşek sütü krem siparişi, sipariş, ücretsiz kargo,asya, azerbeycan, asya order, azerbaijan order, suudi arabistan, yemen, ürdün

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.