Lacoste 2013 – 2012 Kış Modelleri Göz Dolduruyor!

 Kış yine gelecek ve tüm soğuğuyla kapımıza dayanacak. Evimizi tam anlamıyla soğuğa karşı hazırladık diyelim. Peki ya kendimizi hazırladık mı? Kışlık giysilerinizi dolaptan çıkardınız ve yazlıklarınızı en azından bahar gelene kadar kaldırdınız. İşte bu küçük gelen kışlıklarınızı atmanın ve almak istediğiniz yeni kışlık giysi alışverişinizi güvenilir ve kaliteli,modaya uygun bir yerden yapmanız gerektiğinin de bir habercisi aynı zamanda. Untitled-1 Evet güvenilir ve kaliteli dedim,çünkü dayanıksız ürünler kullanarak kışın ortasında yarı yolda kalmaktan kimse hoşlanmaz. Kara ve yağmura karşı dayanıklı diyerek bilmediğiniz bir markadan aldığınız mont ile daha ilk yağışlı havada üşür ve giysileriniz  sırılsıklam olursa bundan memnun kalmaz, üstelik bir de hasta olursunuz. İşte tam da burada dayanıklılık ve kalite noktasında sonunda kadar güvenebileceğiniz bir dünya markası olan Lacoste karşımıza çıkıyor.Untitled-2

 Yılların verdiği tecrübe ve müşterilerinin memnuniyeti ile her geçen gün daha da büyüyen markanız,her daim olduğu gibi kış mevsiminde de yanınızda! Siz kışa evinizi hazırlarken bizler de sizin için hazırlandık. Ürün seçiminizi daha kolay hale getirmek için bütün gücümüz ve vaktimiz ile çalıştık. Bu çalışma sonucunda ortaya çıkan Lacoste 2013 – 2012 Kış modelleri ve zengin ürün çeşidiyle aradığınız ürünü kolaylıkla bulabileceksiniz. Şıklık ve zerafetin buluşma noktası mağazalarımızda güler yüzlü, tecrübeli müşteri temsilcileri ile istediğiniz veya düşlediğiniz ürün hakkında konuşabilir ve kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde de beğenmediğiniz ürünleri iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

 Untitled-3

 Sizin için hazırlanan kış ürünlerinde soğuğa karşı da tam koruma her zamanki gibi eksiksiz hale getirildi. Üstelik bu gerçekleşirken renk uyumu ve moda da unutulmadı. Markanız ile her mevsim şıklığınızı yansıtırken kış mevsiminde de bu devam edecek. Yeni modeller ve farklı konseptler ile mağazalarımızda denemelerinizi yapabilir ve en uygun modeli seçebilirsiniz.