Lavina Love Aşk Parfümü Nedir ?

lavina love halk arasında bilinen ismiyle aşk parfümü kalcı koku son zamanların sık tercih edilen afrodizyak etki amaçlı üretilmiş bir üründür peki lavina love kalıcı koku nasıl bir mantıkla afrodizeye yardım eder.

lavinalovebayanparfum

şöyleki bazı şeylerin afrodizyak etkisi vardır örneğin boyunuz posunuz , hareketleriniz , konuşmanız ve benzeri şeyler karşı cinsi etkiler ama bunlardan en önemlisi dış görünüşünüz ve kokunuzdur sizde karşı cinsi kokunuzla etkileyin çünkü karşı cinsi kokunuz etkileyebilir sizde kokunuza dikkat edin ve karşı cinsi etkileyin çünkü uazmanların söylediği gibi dış görünüşünüz kadar kokunuzda önemlidir. çünkü kokunuz afrodizyak etki yaratır.

lavinaparfumm-1

ve bunu lavina love kalıcı güzel kokuyla yapabilirsiniz lavina love sizin kokunuzu karşı cinsi etkilemek için kullanır. sizde afrodizyak etki yaratmak için lavina love’u deneyin çünkü lavina love afrodizyak etkili parfümlerin aksine afrodize ve güzel koku sağlar ve yakın çevrenizden ve ailenizdende iyi sözler duyarsınız çünkü lavina love kalıcı koku güvenirliği ve deneyimiyle bunun için emek harcamış afrodizyak etki amaçlı bir kokudur.

lavina-1024x640

Bu ürün lavina love tamamen afrodizyak etki için değil yanınızdaki arkadaşların ailenizi ve en önemlisi sizin burnunuz içinde idealdir sizde hem güzel kalıcı bir koku hemde karşı etkilemeye çalışıyorsanız. Ben size lavina love’u deneyin lavina love son zamanların sık kullanılan ürünlerindendir sizde lavina love kalıcı koku’yu deneyin.

LAVİNA LOVE NASIL KULLANILMALI ?

Lavina Aşk Parfümü`nü Boynunuza, kulak arkasına, ense bölgesine,
dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.
Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda,
Okulda veya sosyal aktivitelerde kullanmanızı öneririz.
Gün boyu kalıcı etkiye sahip çok hoş kokusu vardır.
Yanıcıdır. 50 C’nin üzerindeki ısıdan ve güneş ışığından koruyunuz.
Kullanım esnasında şişeyi dik tutarak püskürtünüz.
Göz teması halinde bol su ile yıkayınız.
Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Avrupa Sipariş ; Letonya , Çek Cumhuriyeti , Polonya vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Tunceli , Burdur , Şırnak gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Ha

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.