Lipitabs Solusitan Zayıflama Tableti 69 TL

lipitabs-nedir-340x340Fazla kiloları vermek, çoğu zaman can sıkıcı ve uzun bir süreç gerektirir. Bu süreci kısaltacak ve size yardımcı olacak olan Lipitabs Solusitan Zayıflama Tabletini bu yazımızda inceledik. Bu tabletin yararları nelerdir, nasıl kullanılır, içeriğinde neler var gibi sorularınızı bu yazımızda cevaplandırmaya çabalayacağız.

Gün içerisinde ihtiyacımızdan fazla yemek yememiz ve bu besinlerin sağladığı enerjiyi harcayamamız nedeniyle vücudumuz bu enerjiyi yağa çevirme eğilimi içerisine girer. Lipitaps Solusitan zayıflama tableti metabolizmayı hızlandırarak, gün içerisinde daha fazla enerji harcamanıza yardımcı olurken bir yandan da ihtiyacınızdan fazla yemek yemenizi engeller. Üstelik Lipitabs’ın içinde bulunan kito kompleks ile yiyeceklerin içinde bulunan yağlar vücutta depolanmadan önce güvenle dışarı atılır. Bu nedenle de kilo almanızı bir çok yönden engellemiş olursunuz.

Lipitabs’ın özel formülünde bulunan solusitanlar, yağları bir mıknatıs gibi kendine çeker ve vücudunuzu yerleşmesini engeller. Lipitabs kapsül ya da hap şeklinde değildir. Su içinde çözünen bir yapıya sahip efervesan tablettir. Bu bakımdan oldukça da etkili bir üründür ve kullanılması oldukça kolaydır. Öğünlerden önce  kullanacağınız bir adet tablet ile kendinizi  yağlanmadan koruyabilir ve kilo verebilirsiniz.

İçidekiler ve KullanımıAsitlik düzenleyeciler: sitrik asit ve sodyum hidrojen karbonat, Solusitan kompleksi (çitosan, antioksidan: askorbik asit, asitlik düzenleyici: tartarik asit)

Tatlandırıcılar: Sorbitol, aspartam, sodyum sakkarin.

Aroma vericiler: Doğal limon aroması ve yapay limon aroması, Inulin

Renklendirici: Riboflavin-5′ fosfat

Hap değildir ve kesinlikle su içerisinde eritilerek kullanılmalıdır. İlaç değil besin takviyesidir.

İçeriğinde deniz mahsülleri bulundurmaktadır bu bakımdan deniz ürünlerine alerjisi olanların kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Bir bardak su içerisinde eriterek öğünlerden önce veya öğün esnasında içebilirsiniz!

canli

Lipitabs Solusitan Zayıflama Tableti şu an sadece 69 tl! Hemen buradan sipariş verebilmek için 7/24 aktif canlı destek hattımıza yazabilir, fazla kilolarından kurtulmak için ilk adımı atabilirsiniz!